Pokstas(Ant naujausios cx65 versijos eina mp3 ir blo....jungtis)

As speju kad tiesiog jus graziai apgavo… MirktDel mp3 gali but kad gros nors labai labai dvejoju…Bet visgi man butu idomu kaip per cx65 speakery mp3 grotu…Speju kaip is kokio kibiro… Cha chaDel BT negali but…Na nebent kaip daug kas mini kad idejo Bt chipa…Bet speju ne vienas is cia esanciu zmoniu nera net mates kaip tai atrodo , o tiesiog perskaite ir daugmaz sneka… Mirkt Jei tos mikroschemos net ner taj ko jus cia is kopusto bulvytes fri darot ??? Labas

labai pritariu Gerai

Del tu diktofonu ant senesniu modeliu tai tiesiog softwariniai prikolai…Jeigu nera jame BT tai kaip softas ides ta chipa? Šypsena Speju per kabeli kazkaip imes Šypsena

Nu nzn. As to sw48 nerandu Ne

Tai kad nekoks prikolas isejo… balandzio 2’a diena… nu krc… Abejoju kad sc65 yra bt shipas ir mp3 Juokiasi

aha tai man tada pasakyk kokie turi buti idiotai ir kaushai Siemens, kad nerealizuotu to chipo ant senesnio softo? Tavo logika tai auksine - dedam chipus bet tegul tik skalndo gandai kad jis ten yra… Zinai kiek tada CX kainuotu? Cia tai prajuokino Juokiasi Juokiasi. O tai gal man ir i Nokia 3310 iseis isidejus stikliuka IrDA pasijungti? Juokiasi Juokiasi Juokiasi. O A55 -> C55 iseina, nes A55 labai panasus hardware Mirkt

Nebukit lengvatikiai Liežuvis

kokia buvo sios temos prasme? 2005-04-02 02:50 1 žinutė iš 47 - balanzdio 1 kaip ir pasibaige ir uz tokius “pokstus” gali ir atitinkamu veiksmu susilaukt.