poilsio centras

ok irasysiu prie gelbetojuŠypsena

Nu jei nieko tokio, kad manes truputuka nebus…Cha cha

Mastau tyliai: Leidziuosi i kazkokia afera Pavargęs Ka reiks veikti? Pavargęs Kazi susitvarkysiu su visais darbais? Pavargęs)

na manau nieko tokio vakare turetu ateit isidarbint adminitratore pavaduos taveMirkt o reiketu visokias galbut kainas surasyt koki sarasiuka padaryt stambiu sriftu pvz kokia kaina soliariume,pirtyje,baseine maudytis ir t.t. (manau protinga esi pasitelksi vaizduote ir liuks!) ApkabinimasTaip

Vaje Apakęs Cia gi labai atsakingas darbas Apakęs Zlugsim PavargęsPavargęsPavargęs
Cha cha

eik eik…tik i darba!!!Laimingas ir nezlugsimNeCha cha

Ups…Jau irasyta Drovus
varau kaininka sudarinet Cha cha Ponia, direktore i kokius vartotoju segmentus mes orientuojames ???Nekaltas (oho kaip protingai paklausiau Cha cha)

hmhmNežinau nu daryk kad kiekvieno mazdaug kisenei butu prieinamaTaip bet papigiam nedarykNeMirkt

OKIS Šypsena Ale gal ir sau alga galiu numatyti NekaltasDrovusCha cha

ale kad cia tik mudvi bendraujam Liūdnas

joa cia tai blogaj…Nežinau pala pameginsiu pakviest biskiMirkt

Klausimux - kas per zaidimu kambarys? Nežinau

nu ten seip nemakami zaidimai pagrinde…nu yra automatai kur pinigus metyt ir t.t. parasyt gali zaidimu kambary galite zaisti nemokamaiŠypsena

Viskas, pavargau Pavargęs braukit mane is tu pareigu Nekaltas einu i pirti Cha cha Tikuos 200 Lt uzteks Kietas

nedirbsi?!

Apakęs

Ai, vasara…Rudeni pagalvosiu…Girtas Cia rimtas reikalas, pati pradzia…dar kapitalo reikia… Viskas- darbo laikas baigesi Labas Reikia pailseti Girtas
Braukit mane is vadybininkes pareigu!!!Cha cha As galiu tik etatine darbuotoja buti…patarimus dalinti Mirkt

Galima dirbsiu gelbetoju. Drovus

o gal padaveju ar barmenu?Flirtas

negi liks viskas ant mano peciu?Apakęs o gal tada kokia barmene ar padaveja noretum but?Nekaltas

Nenoriu Mirkt Nieko nenoriu Liežuvis man ir taip gerai Cha cha Noriu tik alaus ir i pirti LaimingasKietasTūsas tad sukites Cha cha Ir namo dar noriu siandien pareit, bo per jusu sita pavesine, virsvalandzius sedziu Pavargęs dabar jau tikrai einu Labas

Busiu AUDITORE ! Cha cha Tikrinsiu, kaip dirbat Cha cha