poGstelejo...

be sansu, net nesiuliau, su pierstaku abrucialnu, net kavos atsisake, sake pabaigt ir pas seima greiciau. Juokiasi nesuprastu manau. Juokiasi bongas smirda ant visu namu, jau tas itarima kelia. Juokiasi

bet tai ka damai sakyt gryzus namo pas sugyventini?tipo vaziavau ir pokstelejo?kiek is jusu cia patiketu sita melodija?

nu as patikeciau, koks shurykas su lituokliu- bbz. Juokiasi

tarkim cia kamincko ledi gryzta namo pas ana o anas nesioja 400kg koja tai iskart smozina y veida is jos isrenka kaip pistoleta savo deive ir surenka tik kai nori savo desra pamirkyt

Kaminskui per daxyuja garbes, kad apie ji diskutuot Juokiasi

uzsikurk naktibledai bonga ziurek ir meistrui jau seima px sedit dviese zaliuziu sensejui trecia akis atsiverus is kurios lazeris eina kad tiesiai be gulsciuko galetu zaliuze pakabint

kazkodel niekad negirdejau, kad sedane taip atsitiktu Šypsena buvo pazistamui, virs 5m su ta pacia auto, stovejo viena diena prie sankryzos ir pokst. beje, irgi rimtose provezose Cha cha

Piktchius piktai sneka niekad nepagalvociau kad sitas golfsvagenas sedanas Vau!

Man taip kažkada su opelio stiklu buvo, kai stipriau bandžiau ant kartoninės dėžės uždaryti Šypsena Tad darau prielaidą arba muzonas arba 4 vėžės.

man buvo, kad roveryje priekinis gamyklinis truko visas, su ta salyga, kad prie -20 masina ant buksyro buvo traukiama. Cha chair dar buvo, kad a4 priekinis, irgi gamyklinis savaime truko, ant saules pastovejus. (masinos nedauzytos buvo)

Labas rytas Alus

Draugu su caravele taip buvo, stovejo ka tik nuplautas ant kiemo, lygiai, lauke silta, vaiksciojo aplink telefu kalbedamas ir tik pyyyst. VAG’ai Blogai Cha cha

paprastai pagaunamas akmenukas i stiklo krasta, kur nesimato, temp. skirtumas, ir trakst. Cha cha

Prisiklausei reklamų, “ir tik traaaakšt”

naktibledas™, na dar brera raik paturet… a tadum jau bus galima mest. Cha cha

suds ta brera, tureta visais galais, kelnes move ant kiekvieno posukio mano diletantiska nuomone cia paskutine alfa kurai verta patureti ranwhenparkeddotnet.files.wordpress.com/2012/06/alfa-rome o-75- turbo-evoluzione-2.jpg

O dabar ta pati tik detaliau ir labiau suprantamai. Cha cha

siandnien ne Alus Girtas

Aaa… nu ok. Suprantama. TaipPs tikrai ne Quattre rase. Cha chaautomanas.tv3.lt/alfa-romeo-147-2/

Ble už 75 america galima ir inkstą paaukot.