Po suknute - nieko.


Kaip tai nieko?Butu GeraiApakęsApakęsApakęs:ApakęsApakęsApakęsApakęs

mano ranka pati PALISTU po sijonu…
o TARP koju pradetu AUGT…
po minutes MES jau butumem SUSIJUNGE…

Tarkim prieš 20 metų tai būtų buvusi sensacija, bet dabar… Aš nekaltas Dabar manau sensacija būtų (ir tikrai turėtų kažkaip paveikti vaikiną) jei mergina ateitų į pasimatymą be nieko Apakęs

Ledi, puikiai pastebeta Gerai Gerai Gerai

Pūsk vėjau pūsk…

Ir nenustok Cha cha

vaizdelis ir tave VEŽA Šypsena

Akim grazu, sirdziai malonu, bet aparatukui laukimo minutes.

Tai jau taip… bet viskas teisingai ir iš eilės turi būti! Gerai Pasidžiaugs akys, širdis… Vėliau (jei pasiseks) gal ateis eilė ir aparatukui. O iki to laiko jis gali pabūti ir išjungtas Liežuvis

kaip pasakyta.
PRITARIU Kietas
NUSIPELNEI dar Gėlės

kokiam aparatukui ? ApakęsApakęsApakęsApakęs

Kokios grazios jusu visu fantazijos, kaip is filmu! Tiesiog atgaiva sirdziai. Šypsena

Vakar buvau prie ezero ir pamirsau apatinius drabuzius pasiimt, o nusimaudzius nebuvo laiko isdziut, tai teko sita isivaizduojama scena praktiskai isgyvent Apakęs Ir dar kaip tycia suknia tokia, kad pasilenkus uzpakalis matos, o ir vejyje plaikstosi be problemu Apakęs Tiesa sakant, jau kazkaip per daug…nejauku ir nesaugu Cha cha

[quote]Ledi raše:
Tai jau taip… bet viskas teisingai ir iš eilės turi būti! Gerai Pasidžiaugs akys, širdis… Vėliau (jei pasiseks) gal ateis eilė ir aparatukui. O iki to laiko jis gali pabūti ir išjungtas Liežuvis
[/quote]

Tokiose situacijose guzikas “Off” gali užstrigti…Cha cha

gerai ,kad tau plaikstosi ,o tai kitos tokios su problemom Mirkt

EEEeeeeeeeeeeee… o tipo, kaip tai NIEKO? Tipo, kaip pas Barbę lėlę kokią-nieko? Tipo, leikoplastyrium ar nazoliacija kokiaužklijuota?
O gal, tipo, JINAI kažinkadaise buvo JIS, tik po to pasidarė operaciją, ten šiobeito nupjovė ir nieko daugiau nepadarė? Tada tai jau reikėtų susimislyti, kaip čia toliau su ja “pasimatinėti” Cha cha

2 boba Gėlės:

as tik vieno nesuprantu - kam tau ten prisireike lankstytis su nuogu uzpakaliu ir tokia suknute ir dar vejyje? negalejai paprasciausiai pritupti? a?

Po suknute - niekoŠypsena Tai reiskia kad mergina su fantazijaŠypsena

Kartais gyvenimas privercia pasielgti nestandartiskai. Pvz. slapias maudymosi kostiumelis. iseitys dvi- arba vaziuot namo slapiai arba tik su suknuteŠypsena Nugali sveikas protasŠypsena esu ne karta taip gryzusi is pajurioŠypsena

Tai gal dar tranzu ?

Viliuks Šypsena kam tranzuŠypsena)))))) 15 min ir as jau namie Šypsena

O gal ji tik TAM ir atejo i pasimatyma, vargu ar tada ja pavadintum "savo mergina". Arba, … siluminis smugis…