Po krizes

O kaip galvojat, ar gali normalus vyras (ne "greblys&quotMirkt rimtai pamilti moteri su dviem vaikais ( beje labai nuostabiais)

Nenezhinau… reik Vyras -negrebliu paklaustiMirktCha cha

zinoma galiGėlė

[quote] violala rašė:
Daugiau reiksmes teikiu dvasiniam artumui, o paskui ir seksui, bet kazkodel vyrams atrodo, kad isiskyrusi, tai jai tik sekso ir truksta. Tikiu, kad yra daug puikiu vyru, o man tiesiog nepasiseke ir tiek.
[/quote]

Pasakyk man - kuris taip teisingai galvoja? Cha cha
Kai tikrai "pasveiksti" po krizės, tai rūpi ir seksas. O "tik" ar "ne tik" - kaip jau sekasi. Nekaltas
Turėjau pastebėjimų su "dideliu dvasiniu artumu", kuris per 1.5 metų įstrigo nepasiekęs lovos ir baigia užgesti taip ir nevirtęs ilgalaikiais santykiais… Ne
Ir kartu visai priešingos patirties - sugriūta į lovą vieno pirmųjų pasimatymų metu, o graži draugystė tęsiasi.

…nieko nera pastovaus…visi mes kejchiames…

Gali Taip
Tik jei "pamilti" tu tapatini su "viską mesti ir jai pasipiršti" (sprendžiu iš žodžio "rimtai" ) - tai gali tekti ir nusivilti Nekaltas

…a kur tokie vejsiasi???..Cha cha

Galiu paaiskinti Nekaltas
Man daktarele viena sake - jai nori numesti svori - niekada nevalgyk nieko kas tau skanu Juokiasi. Manau sis patarimas tinka ir siuo atveju - neprasidek su sau patikusiais Taip, draugauk tik su tais kurie tau tik siaip sau Cha cha

…gali…manau…bet jej tas negreblys pac turi pora…vajku…taj ta mejla gali patirti fiasko del finansinio nepritekliaus…

nemanu,kad taip kardinaliai galima pasikeisti…
melas ir tiek…paciulbes toksai,suvilios,po to jam viskas nusibos,gris prie seno…o sirdis kazkieno jau sudauzyta liks… dar vienaSudužusi širdis

Gali, tik nereikia pradet nuo jo pazindinimo su vaikais, nes isimyles tavo vaikus ir gali tau vietos nebelikti Cha cha

…viskas priklauso kas tas chiulbetojas…juk zhmogus ilga lajka turejes taj ka vadinam mejla…be jos negali…chia jau kajp loterijoj…

Genealu Gerai Reiks išbandyti Taip

Tik… kai būni labai išalkęs, bet koks maistas pasidaro labai skanus Niam niamNekaltas

meiles reikia visiems ,ir nesvarbu turejes jis ja ar ne…

Is patirties toks pavyzdys… Mano brolis seima sukure su issiskyrusia ir sunu beauginancia moterimi. Jiedu labai laimingi,o siuo metu augina ir savaji suneli. Buna kartais ir stai tokiu graziu istoriju… Nors,jei atvirai-mano tevai nelabai norejo stai tokios santuokos.
Sekmes tolimesniame kelyje! Šypsena

O as maniau, Ledi, kad tu ruosiesi vyrus taip isbandyti Cha cha

Na ką tu, fon_Rokai… Cha cha kaip galėjai pagalvoti! Aš apie maistą ir tik apie maistą Liežuvis

manychiau but naudinga po lietaus eit i mishka…
gal pasiseks ir rasiAngelas

Ai, Violala, nenusimink, kam tau ta antra puselė???dabar, geriau suorganizuojam išsiskyrusių moteriškaičių pižamų vakarėlį, kad nenumirt iš nuobodulio,pasikviesim striptizo šokėją , prisigersim ot tai bus atrakcija DrovusDrovusNekaltas
Ale parašiau, net pačiai mintis patikoJuokiasi

ash pazhystu striptizo shokeja… ir ne vienaAngelasMirkt
NekaltasNekaltasNekaltas