Po Kauno parodos

Nu va ir mes pagaliau grizom is parodos!
Viskas buvo tiesiog Gerai
Pirma pasigirsiu apie save. Leksi gavo BOB’a ir grupeje buvo antra, pralaimejo Kornelijos Butrimovos Hinui.Tūsas
Julikas gavo BOB’a! Nors Juliakon ir negalejo tuo patiket!Mirkt
Julioskon veterane buvo antra veteranu Best’e Jai rytoj jau bus 13 metu!
Patricijos cvergiuke gavo paskutine CAC’a ir BOB’a! Ji jau Lietuvos ciempione! Ji buvo labai gerai paruosta ir paruodyta ringe! Ja ruose ir isstatiniejo Barzduotis! BarzduotisGerai
BEST’o penketukas:
1 vipetas
2 Siomos auksaspalvis
3 Japonu hinas
4 Sarpejus
5 vok. aviganis
Kiek prisimenu mazyliu BEST"a laimejo aziatas, o jaunimo didysis pudelis is Kauno!
Visus sveikinu GėlėGėlėGėlė

Dikaya, septinta grupe laimejo pointeris, o tavo seteris(pamirsau varda) buvo antrasŠypsena

Nu Juliakon laimejo tik del to,kad mes baisiai klykem ir plojom,teisejas neatsilaikeCha chaCha chaCha cha Juokauju,manau Julikon buvo tikrai vertas toTaipTaipTaipGeraiTu irgi su savo mazaja fainulkaMirkt

Nu aciu aciu uz tokius grazius zodziusApkabinimasBučkis Cia ir Patricijai rek dekot,kad toki kruta sunia leido man ruost ir isstatinetCha chaGarbe ne kitaipCha chaPatriciaLabas
Ales kaip dziaugiuos uz azijata,nu man vieni is mieliausiu sunu zemejeLiežuvis
O Simonas tai kai isvazinejo,tox jausmas jau nieko nebmate aplink,sveikinu SimonaiGėlė
Ir siai visus sveikinuLabasGėlėŽvaigždė

Dikaya labai persiprashau uzh klaidinga infoLiūdnas pasirodo ne viska spejau suziuretiLiūdnas

Sveikinimai visiems dalyviams GėlėLūposGėlėBučkisApkabinimas

Dar neteko išbūt parodoje iki pat galo - nusikalėm abu su šuniu. Bet kaip faina buvo pamatyti Siomios džiaugsmą Gerai

Ir dar susipažinti su tiek bangiečių LaimingasFainuoliai Jūs visi Taip

Kimba gavo 3cia JN ir dabar Lietuvos jaunimo cempioneGeraiCha cha
dziaugiames gad spejom juos susirinktiCha cha
Sveikinimai visiemsMirkt
ypac SiomaiGerai
nors karta jis nekeiks teiseju ir parodos, kad invalida koki isrinkoCha chaCha chaCha cha

Paroda buvoGerai Puikus laimejimai ir cool kompanijaMirkt
Sveikinu visus, o ypatingai Simona ir ZoroGėlė Seniai machiau, toki laiminga zhmoguGirtasLaimingas

To Barzdotis: ale po shnauceriuMirkt chiuju patys kruchiausi shunys tai pudeliaiCha chaJuokiasiMirkt

Barzdoti, achiuApkabinimasBučkis Mano mergaite atrodeGerai ypach BEST’eGerai
Ka mes be taves darytume…Mirkt

Bet ir shiaip paroda buvoGerai organizuotaTaip Ringai beveik nevelavo(Ishskyrus Zhiviles ringoMirkt prizu buvoApakęsApakęs Visi BOBai gavo po taureŠypsena (Simonas vos savo bepamirsho)Cha cha

man ir organizacija ir visa kita labai patikoGeraiGerai tik ponia Zivile galejo valanda ir neveluotiPavargęs dar ji parase kad mano suns ausys per ilgosApakęsApakęs tik niekaip nesuprantu per kuria vieta ir kur parasyta koks ju ilgis turi buti??? bet siaip paroda tikraiGeraiGeraiGerai lyginant su UkmergeBaisu,neziurint kad ten daugiau laimejomCha cha

Kokie puikūs rezultataiApakęs Visiems nuoširdžiausi sveikinimai Labas

aha, sveikinimai Gerai
tik ko gi Simonas savo dziaugsmu nesidalina? sedi, kaip pele po sluota… ciuju padaugino vakar Cha cha

ŽliumbiaŽliumbia

ir vėl antras ŽliumbiaŽliumbia

Ale jidryštvaimat, net dabar dar neatsigaunu LaimingasLaimingasLaimingas

as irgi visus visus tuos penkis sveikinuGėlėGėlėGėlėGėlė

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Sveikinu dar kartaŠypsena

Bet tuo paciu sveikinu visus visus dalyvavusiusGėlėGėlė
Ir svarbiausia, su geru oru, kaitria saulute ŠypsenaŠypsena

nu, Baksmell, ar daug vakar buvo TaurėKavaAlusTaurėDovanaLūposar nenumirei dar is tos laimesŠypsenaApakęsApakęsŠypsenaŠypsena

Sveikinu Gėlė
saunuoliai,didvyriai tegul ir toliau taip sekasiLabas

Gal kas kataloga turit? Kas per seteris dalyvavo? Nes ish manishkiu lyg ir niekas nesiruoshe…Nekaltas