po 10 metu

HMM… sunkoka net atsakyti vienareiksmiskai… jei buto su/be moteryte(s) - tai neŠypsena NE ta vieta ir ne tie laikai, kad tikslas tureti stoga pateisintu bet kokias priemonesBlogai. Kaip ir seniau zmonos neturiu, so kartais su nostalgija(neissipildziusiu svaju) svelgiu i zmogus, kurie kartu (su zmoncem, atzalom) begioja… Aš nekaltas
Kandidatai i tas pareigas Šypsena visada priimamiŠypsena (kandidatas - gerbkime LR istatymus del pareigybiu ivardijimo (o kokiu tai Vyrai+Vyrai - brrr… kulipka galvon ir granata ten kur susieinaCha cha)

sitting target, sitting waiting, the god is disap…

[quote]
UMBAz raše:
HMM… sunkoka net atsakyti vienareiksmiskai… jei buto su/be moteryte(s) - tai neŠypsena NE ta vieta ir ne tie laikai, kad tikslas tureti stoga pateisintu bet kokias priemonesBlogai. Kaip ir seniau zmonos neturiu, so kartais su nostalgija(neissipildziusiu svaju) svelgiu i zmogus, kurie kartu (su zmoncem, atzalom) begioja… Aš nekaltas
Kandidatai i tas pareigas Šypsena visada priimamiŠypsena (kandidatas - gerbkime LR istatymus del pareigybiu ivardijimo (o kokiu tai Vyrai+Vyrai - brrr… kulipka galvon ir granata ten kur susieinaCha cha)

sitting target, sitting waiting, the god is disap…

Pala, palaApakęs tai tu zenytis jau noretum?Kietas

Pries savaite atsventem 16 metu bebdru.13 metu gyvenom laimingai, o po to liga apverte viska,sujauke .Dabar ir prisilietimai ne tokie ir viskas netaip. Bet kiekvienam savo…

Nereikia ir 10 metu

vakar maciau originalius variantus abieju… realiai tai zinokit nedaug kuom pasikeitet. Bent jau sesuo is veidelio tokia pat likusi Cha cha

Tilia, tikriausiai nebuvo kada Nekaltas Cha cha

Grįšiu į kaimą- ir aš tokių atsivešiu- varysim retro stilium Taip LabasKojines išsiplautum… Cha cha

bantukai faini Juokiasi grazi foto Cha cha

ale atspėjau Cha cha

Nu bet kokia cia bl*a*t*na( kitaip parasyti nesigauna) merga atrodai… plikom rankom nepaimsi Juokiasi

Taip

o tu ta, kuri su baltu bantu? Nekaltas

cia rimtos Nekaltas Gali buti kad pries tai eilini karta susipesem Cha cha

a ko tokios piktos?