Plytos

nakuja man jo

Kažkada mačiau aliexprese pardavinėjo xiomi ragelius, irgi plikus, kurie realiai buvo veikiantys, bet sufeilinę kažkokį testą, kurių begalę daro prieš pakavimą. Lyg po 20 ar 30 $. Šypsena

Tiekėjas garantavo, kad švarūs ir esant bėdai galėsiu grąžint. Iš kur gavo nesigilinu

cu, paimsiu kur apie 2A, prie Galaxy S5 kur būna, Jėzus galėtų patikslinti koks output

S5, kaip ir note3 eina su dviguba fishke, netiks.

kaina labai gera. ebay refurbished uz 380 stumdo beje, originalaus pakrovejo output’as 1300 mah Mirkt+ kur ausines ??? Šypsenao gavo tai jauciu ka… palete nukrove kur nors kokia Juokiasi

1300, reiškias tiks nuo Alpha pakrovėjas, ten panašus outputas, dar pigiau kainuos. Jei nuo paletės gautų, žinok būtų pilnai su dėžėmis. Būna gaunu aš telefonus su fabrikinėmis dėžėmis, kur būna dėžėje po 10 tel su dėžutėmis, ant jų net būna viduje visų esančių tel. IMEI surašyti.

nu bet vis tiek bbz is kur cia jie nurove. ypac kai be dezuciu. ar nebus koks babajus kur nors sandely per dezes praejes? Cha cha

robi - tai pabandyk viena. po visko - security iswipinsi - tai paskui naujai isigijusiam tas pats kas naujas telefonas po security wipe bus.

aha, o plionkes paskui ir perklijuoti siūlai? Juokiasi Juokiasi

tai nuo ekrano tos plionkes nenuimk. ten daugiau nelabai yra Šypsena ai nu dar aplink sonus, ant kameros lesio. bet simke isidet netrugdo Mirkt

ar yra susidomejimas sitais? idomu per kiek laiko iseis Cha cha

uzdetu ebay uz 350 svaru - per savaite visus kaip nieko issiustu Cha cha

tai kad aš šituos visus 10 “permečiau” perikupui kitam. Yra dar 8vnt likę. Nežinau ar imti.

sau imk Taippirks ir lt juos Mirkt

esu vieną pardavęs gruodžio mėnesį, ten pagal užsakymą iš UK pirkau, pats tada mokėjau 420 funtikų.

jėzus, galiu tau tuos 8 paimti, galėsi parduot savo sektos nariams Juokiasi Juokiasi siųsk avansą Cha cha

zinok rimtai svarstau Cha chamaziau nei 300 svaru uz passporta … vis tik butu idomu suzinoti ju kilme ir/ar kas jiems blogai

primeti, kiek permokėjai? Apakęs Apakęs

ne daug. apie 100 svaru Mirkttik garantija amazonine turiu Šypsena