ploviau pries 1,5 men

Eastsam , o gal geriau kartu su zmona 1 kiema ir 1 sodyba uzdirbti?

su kibiru vandens visus nesvarumus nuplaunu, su oda nuvalau kad neliktu lasu ir viskas. jokios chemijos - jokios zalos gamtai Laimingas

kur odines serveteles perkat

Lasus su gumine sluotele nusivalo labai sauniai ŠypsenaO del gamtos patruliu - uz dideli KYSY sutarsim kad nerodytu Juokiasi

savitarnoj nebent apdulkejusia nupuciu arba tik arkas. daugiau nieko man is jos nereik, sudai tie sepeciai nx, laka braizo Kanda Blogai Veeetodel plaunu su kempine pats is backos lietaus vandens Apkabinimas

turiu taska kur uz 5lt rankomis nuplauna ir salona issiurbliuoja, tik gaila negaliu taip daznai naudotis kiek noreciau

frysjius, seis infliacijos ir “krizes” laikais tai uz 5lt tas pats kas nemokamai Cha chaseniau warydawau pruo tuos sepecius, bet pastebejau kad istikro braizo masina. Nezymiai, bet daxuja smulkiu subraizymu. Nuo to laiko warau tik ten kur plaunu su karheriu. 25lt bet atpiderastina kaip sava masina.

Vasara pats plaunu su kibiru/slanga ir kempine, o saltuoju metu laiku i rankine plovykla varau Nekaltas. I sepetines nevaziuosiu jau niekad, nes draugeliui sona subraize su sepeciais gana rimtai (iki grunto), ir pastebejo tik kita diena, o nei cekio, nei dar konors ner.

si rudeni dar neploviau Drovusrimtai !!!

diobrin, antra karta i plovykla varyt ta pacia ir bus cekiai Šypsena

as tai nusausinu su furos valituvu. vienas perbrauraukimas ir sausa, man geriau uz viokius skudrus taip

bl, bl, viens tik oda nesenai atrades, kits su valytuvu, kits pigia kinietiska ‘guma’ naudoja, dar kits su kibiru visa auto nuplauna, apie sepetines auto plovyklas net tyliu Nežinau Gal jums kursus plovimo pravest? Cha cha Nors, kita vertus, kuo daugiau nemokanciu ar nekreipianciu demesio i savo auto prieziura, tuo daugiau man bun ‘klijentu’ pdrstint Taip bet mano 'klientai visi apmokyti, o kiti kaip ir px Linksmybės

mandras kai profesija tokia Cha chao kad su vienu kibiru auto nuplauna tai nesistebiu, as ir su 0,5 l talpos purshkikliu nuplaunu, aishku cia priklauso nuo purvinumo Šypsena nes dazniausiai tai tik dulkiu siek tiek

nu nkj tokia profesija Baisus Pavargęs cia tik hobis gal, kartais kompensuojantis lasa islaidu tais klausimais Ufff