Pleksnes-ka su jom daryt?

Yo, bet "tie" zvejai visa gyvenima irgi negyvens Ne Dabartiniai mirs gaudydami Uotus, velesni zinos tik Otus…
niekas nesikeicia per viena diena…

"perestroika" galvoje Cha cha
gali buti kas tik nori - ir otai, ir smotai… man bus uotas.

Tavo atmintis nereali jeigu "atsimeni" "perestroika" Nežinau Kietas
O siaip, nematau kuo cia didziuotis… taip galima ir toliau pirkti sultis "sloikuose", gerti alu is "bonku", "prosinti prosu" ir t.t. ir pan.

Mazai kas patenkintas keliu eismo taisyklemis, bet jeigu ju nebutu, stai tada butu tikrai pjyyzda. Jeigu jau "taip" yra, matyt, taip turi buti…

"perestroika" tik is vadoveliu atsimenu, jeigu ka Cha cha Kietas ir kur matai parasyta, kad as ja atsimenu??? ir vel persistengei…Kietas bet i moderatorius vis vien tinki Cha cha
kazin ar "uotas" yra toks pats rusicizmas kaip "sloikas"… kazin ar prigis tokie naujadarai kaip vielabraukis ar klynabirbis… suprantu, kad pavyzdziai siuo atveju nelabai tike, bet vis del to…

priekaba…LiežuvisCha cha

Atsiprasau, bet… jeigu jus virshijate leistina greiti,ir jus sustabdes policininkas praso moketi bauda… tai… jis irgi priekaba? Šypsena
Beje, akvyte, prasyciau nieko bendro su realybe teiginiais, nedergti "Valstybines lietuviu kalbos komisijos" ( http://www.vlkk.lt ) autoriteto - tokie zodziai kaip "laidabraukis" ir pan. buvo isgalvoti lietuviu kalbos nedraugu, bandant pasityciot is tikrai produktyvios (ir gan vienpusishkos, o tai nera gerai) minetos institucijos veiklos.

keista, kaip Gerb. MrFroid, parase ne "bėje", o "beje" Cha cha
vat cia tai priekaba…
siaip idomus sios temos posukis - nuo pleksniu prie vllk… matyt, itin glaudziai (jokiu budu negalima sakyti "tampriai" - zvilgtelejus i didziuju kalbos klaidu sarasa tai galite suzinoti…) susije reiskiniai Cha cha
dar pasakykite, kad ir vaizduoklis (beveik vaiduoklis) ne sios komisijos efektyvaus ir originalaus darbo rezultatas… siaip jau kalba turetu vystytis naturaliai, o ne formuojama komisiju… aisku taip besivystanti gali ir visai "nusivystyti"…
ex…

pamokslininkas…Liežuvis Cha cha

tai gal jus, mielieji mano, kraustykites i mokslo foruma ar ka??? Nekaltas Cha cha

jis tiesiog MrFroid Šypsena
beveik prosta marija… Cha cha

Gera ideja, Labas Birzelio menesi imsiu moksla Cha cha

oki… tai kai jau perimsi ir man pranesk Cha cha

MrFroidas teisus. Panašu, kad otų priešininkai nelabai įsivaizduoja, kaip norminama kalba. Jei kalbininkus dar galima kaltinti už kompiuterinius naujadarus, tai otai buvo gaudomi nuo senų senovės ir matomai tuomet jie buvo otais. Nežinau kas juos pakrikštyjo taip, gal kuršiai. Vėliau juos "prochodimcai" perkrikštijo "uotais", o sovietmečiu jie, beje, buvo vadinami tik "paltusais" ir ne kitaip. Na, bet jei patinka MAišiagalą vadinti MaišiagOla, Jūsų reikalas. Kad nesudrąskytumėte priminsiu, kad ir man otas skamba kažkaip neįprastai.

Tai va iskepiau as tas pleksnes ,pavoliojau miltuos ir gerai apskrudinauGerai.Skonis tikrai liuks ,tik kad tos mesytes labai mazaiApakęsTikrai verta paragaut kas neragaveNiam niamNiam niamNiam niamGerai

Isrukyk ir prie AlusGerai