PlayBoy

na ko jau ko,bet tau vitaminu reikia Taip

Zinai, Ruoni, pasakysiu tau nuosirdziai, seniau maniau, kad tavo beda, tai inteligencijos nebuvimas ir provincialumas, bet tai pofig, pagal ta mierka niekad zmoniu nevertinau- muziku pliotkininku, kurie geriausiai zino, kas gerai kitiems, ant LT didzioji dauguma. Bet pastebiu dabar, kad nebeturiu kartais tau ka atsakyti, kaip ir bendraudamas su vaiku, lygiai tas pats lygis, tie patys bajeriukai, panasiai prasivardziuodavom treciokais budami. Šypsena

pugala>ka pliotkinau?.. as ir galiu atsakyt nuosirdziai…man esi asilas,kuris internetinei erdvej bando is saves kazka isspausti…robikui,natkai gal ir darai kazkoki ispudi,bet kitiems esi eilinis valkatele Labas

So, kaip visada- valkatos, narkomanai, zurziai, teliukai. JuokiasiPalieku as tave ramybej, is principo nemegstu bendraut su vaikais, nesvarbu kokio amziaus jie bebutu. Gerai, kad esi, keli man nuotaika staipydamasis ant savo to virtualaus podiumo. Juokiasi(Vietoj razborkiu su manim, nueik geriau su sunum i teatra, bus abiems daugiau naudos Mirkt).

dar syki klausiu…ka pliotkinau? editka:siaip siuo metu vaikai buna mokykloj…jei ka

Na shitai jau regejau per TV: anas smarkuolis dar auto tep nemaziai aplamde, kol ji in vieta pastate JuokiasiNeshviezia info, ir nidomina metu senumo kadrai Blogai Ne

pics.lt/pm-013038351450.html[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.860893.1…-=( 18887 49614](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.860893.1…-=(1888749614)vafliau, man tai absoliuciai px, tik dar karta irodei, kad esi ■■■■■■ kaijmietis, tik pats permesk kiek epitetu sitoj stockej esi panaudojes kitu adresu. Mirkt Dar susitiksim Cha cha

inteligentiskasis saunuoli> Gerai…musi kai susitiksim…butinai…butinai pranesk kada,kad buciau pasiruoses

uz ka tave musti? Juokiasi Kad dalbajobas esi? Tai tokiu nemazai yra, kad i juos, kad ir kuola tashyk, jie ant tiek tetraukia. Juokiasi

o ka susitike veiksim?..nepernesu pelesio dvoko Blogai

Kiek pastebiu, cia, pastaruoju metu, daug kam siulai mustis. Juokiasi Užsispyręs Juokiasi

as siulau mustis? Juokiasi…o dar sakai,kad “ekologiskas maistas” nedziovina smegenies Užsispyręs…as siulau mane musti…juo labiau galiu privaziuot kur reikia Taip

Privaziuok kada prie Hanerio, reiks alaus net ta proga pasiimti, susikviesi visus ka tu vadini ziurziais, tuparylais, narikais, vafliahliobais, siulai paciulpti, ir galesi gyvai pasireiksti. Juokiasi

na savam stiliuke Juokiasi vienam susibegti “kyshka tonka” Žliumbia Juokiasi?..o sita,ciulpti niekam nesiulau,cia jau tavo darzas

Nea, as kaip tik garantuoju tavo sauguma, o tu man cia nesamones rasineji. Juokiasi Tik tu atvaryk, kad visi pasidziaugtu tavimi. Cha cha Uzkelsim ant FAU stogo ir galesi repuot. Juokiasi Oi daug kas noretu i tave paziuret. Taip Cha cha Ko man tet-a-tet su tavim? As ne Tūsas Ne. Ciulpti siulei dalyvems, blem nors tai dar gerai, kad tik panoms. Ufff Juokiasi

vartaisi kaip karpis *****u backoj Blogai

Bet tu atvaryk! Juokiasi

Ruonis nesupranta, kad siais laikais nieks i snuki uz igimta durnuma neduoda. O ir demonstruot jo dalyviams gyvai nenori Šypsena

koki cia s… malat ?

Nu , blyn, pusantru metu senumo fotkes traukiamos ir talpinamos.YouTube gali pasiziuret shio vaizdelio pilna rolika.Muse daugiau ner ko det in fotkes. Blogai