PLAUKUOTI VYRAI!!!!

pritariu visom keturiomCha chaCha chaCha cha

BaisuTikras vyras - apzeles vyras.ir nieko kito negali buti

Cha chaTaipTaip

TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaiptai jau tikraiTaipTaip

Tiesa…merginos sutiks,o ir JUs vaikinai nesupykit.!!Pvz;vasara!pazastis manau nepamaisys…(nusiskust)ta prasme:0jei Labai jau…hm…
Tai manau tikrai neblogai…
Taciau buvo nutike…kadaise,pazinojau viena Austra…tai buvo karsta vasara,jura,ir jis-visiskai-ne-absoliuciai SKUSTASSSSS!!!
Buvau Apakus(nepatiko, ir buvo Labai juokinga,ir nepatogu,kadangi negalejau paaiskinti savo juoko!)))))))))))))
Paaiskejo-isjuoktas austras Sporininkas!:::::::Šypsena)))))))))Cha chaCha chaCha chaCha cha
O as…pasijutau(pardon…iDIOTELiūdnas(((((((((( ) Taigi…todel ir klausiu…:Šypsena))))))Cha chaCha chaLaimingasLaimingasLaimingasLaimingasLaimingasLaimingasLaimingasLaimingas

Nekaltas

supratau nieko…

Man tai labai seksova kaip vyras daug daug daug apžėlęs ir baisiai dvokia ožiu.COOLMyliu

Na, ir tema… Blevyzgu forumas juk! Juokiasi
Bet siaip, manau, jog bent pazastis apsikarpyti yra butina vyrukams… O visa kita - taip jau duota! Nes galima issivaizduoti merginos reakcija, kai ji pamato vaikino iskeltas ranka, o pazastyse tikras dziungles! Tūsas
Nes vaikinu reakcija i apzelusias merginu pazastis - SLYKSTU! Baisu

Vyrams tai suteikia vyriskumo ir galbut grozio!Šypsena

reikia,kad viskas butu "proto ribose", neisivaizduoju kam gali buti grazhu,katik pasportavusio bico sulipe ilgiausi pazhastu plaukai…aku naku bliam Baisu ir siaip,fainai,jei ir gaktiplaukius nors siek tiek patrumpina, visdelto, jei ne del grozio, tai bent del higienos arba del, tarkim, antrosios puses, juk nemalonu Veee

Gerai Cha cha

Man irgi taip atrodo!