Plastinės operacijos

as esu irgi uz naturaluma Taipnes visi mes esame savotiskai grazus,vieninteliai ir nepakartojami visame pasaulyje Šypsenair jei esi nelaimingas toks koks gimiai,tai problema yra ne isvaizdoje o tavo viduje. ir cia jokios operacijos nepades Ne

Siaip tai as buciau uz naturaluma. Geriausia atrodo kazka pakoreguot naturaliomis priemonemis. Pvz. pasportuot ir taip numest svorio. Zinoma, buna dalyku, kuriu nepakoreguosi, neistaisysi naturaliai. Pvz. jei pas ka liko randas ant veido (po avarijos pvz.) Gyvybei tai (bent jau tiesiogiai) negresia, tad rando salinimas butu kosmetine operacija. Vyrui gal ir ok butu but su randu, moteriai - visai ne kas. Taigi siuo atveju tokia operacija labai naudinga.Yra ir kitu pavyzdziu. Gali gi but ir igimtu defektu ir tt ir pan. Taigi ne visada kosmetines operacijos yra blogis. Nereikia tik persistengt. Labas

Aš prieš operacijas Ne

Vienos ismintingos moters mintis: "Ir dar vienas itin populiarus, deja, dažnai nesėkmingai atliekamas vaidmuo. Tai - “gražuolė” arba “seksbomba”. Moterys priverstos paneigti natūralias savo proporcijas ir visos kaip viena virsti ilgakojėmis stambiakrūtėmis gražuolėmis. Nebegalima džiaugtis tokiu kūnu, kokį sutvėrė Dievas… Šis kompleksas tiesiog suriša rankas. “Visi patarimai “sukurti sau naują kūną” primena civilizacijos primestą idėją “apdoroti Žemę”. Griūva iškastos šachtos, sukeliami dirbtiniai žemės drebėjimai, atmosferoje - ozono skylės… Bandymas perdirbti moters kūną panašus į sąmoningą visos gamtos naikinimą”.

as uz plastines operacijas. jei su kokiu nors trukumu nepavyksta susigyventi, kenteti delto nereikia… tik reikia jausti saika ir napulti i krastutinumus.

Aš irgi esu už. Tik žinoma patobulinti, o ne pakeisti… Kai po pilvo plastikos reikėjo nusipirkti gerus figūrą formuojančius apatinius atradau DELIKATU mane sužavėjo, įkūrėjos požiūris, rūpestis, bei patirtis.