Pjaustymasis & randaj

[quote]Rogue rase:
Be to jei kas tave sudomintu tai daugiau žudosi"spalvoti" žmonės negu "juodi".Jiems tiesiog uždėjo tokią etiketę.Ir jau jau Tu gerai gyveni tai nereiškia kad visigali gyventi lygiaitaip pat.Tu esi Tu kitas žmogus yra kas kito.nevisi galiishbristi ish sudetingu problemu ir tuo labiau dauguma ish ju yra neiveikiama.

CurvaPeligrosa rase:
neįsižeiskit, bet apie kokias sudėtingas problemas kalbate? nepagydomos ligos, skurdas, artimo žmogaus netektis?
KOKIOS tos problemos dėl kurių reik pjaustytis?
[/quote]

tai gali buti sidies problemos.vat pvz meile.ji tiek gimdytroja tiek giltine.dazniausiai tai tokios problemos kurios yra susijusios su tuo zmogum.[kai cia issireikst teisingai…]paskui draugu patycios nepripazinimas,taijpogi artimo zmogaus mirtis.na cia ishtiesu yra daugdalyku del kuriu zmogus gali sau pjaustytis rankas.labai daznas dalykas yra atstumimas.Liūdnas

o dievazzzz… juk skaudet turi… ir randai lieka, nekas nekas Blogai viena drauge susipjauste labai ziauriai visi sake, kad taip nebedarytu. liko ziaurus randai

ishtikruju ziaurus dalykas yra tas pjaustymasis. kazkaip nesuprantu kaip imanoma priesh save pakelti ranka blogais tixlais. man niekada nekilo ranka sau kanors ziauraus pasidaryt ir nekyla… tikiuosi ir nepakils.

Taip

kas taip daro tai vaLiūdnas!?)Baisus

as irgi norejau nusizudyt Pavargęs

mano draugė nu tiesa su kuria dabar nebelab sutrariam pjaustos…

išties aš tai tokių žmonių nesuprantu…

kamreik žaloti save?? kam??

kas jiems iš to??

typo kad pasipjausto tai jau šūstri??

nieko čia šūstraus,kaip tik atrodo kvailai irmažvaikiškai…

Nesipjausčiau, nesipjaustau, nesipjaustysiu.
O prijaučiančių pjaustymuisi pažįstu Nustebęs
Kai pamatai…
Ką aš žinau, žmonės su problemom, bet visgi žmonės.

alus gi irgi nuima
beto nera gresmes gaut kraujo uzkretima :>

psichiniu sutrikimu kamuojamu zmoniu saviraiskos forma Kvankt?Blogai

geriau gal galva i siena dauzyt, kol atsijungsi, viska nuims manau… gal dar ir nieko nebeatsiminsi Kietas

ah… Kaip man gaila vieno nuostabaus žmogaus, kuris žaloja save… Tačiau iš tiesų jau geriau bet kas, kas padeda, negu iškart viską baigti, nes kelio atgal iš amžinosios tamsos juk nėra…
Priežasčių tam yra daugybė, bet svarbiausia turbūt yra neapykanta sau. Hm, klaiki ir klastinga ta depresija, aptemdo viską aplink… tačiau, kaip man mama kartą pasakė: "visos tos tamsios mintys nėra tavo, tai ji, liga, depresija, kalba už tave, ir tu turi aiškiai atskirti, kad tai neesi tu".
Tik labai gaila, kad kai ji eilinį kartą aplanko, aptemsta viskas ir nebegali savęs valdyti… puiku, jeigu kažkam padeda ašaros, saviraiška mene ar panašiai, deja, yra ir tokių, kurie nebemoka verkti, kuriem padeda tik fizinis skausmas, tik savo kraujas…

Kiekvienas žmogus nusiramina savaip,vieni rūko,kiti prisigeria,treti pjaustosi riešus.
Nereikia vieniems kitų smerkti.

[quote]Squander_Bug rašė:

KvailysIšRūsio rašė:
Pjausčiausi riešus, bet jau mečiau.
Turiu ant dešinio riešo nedidelį baltą randą, jis sunkiai pastebimas, todėl galima neslėpti.
O dabar bandau atsikratyti to visiškai, bet labai norisi tą daryti ir toliau, bet kažin ar ištvęrsiu, galbūt vieną dieną ir vėl tai pradėsiu daryti, nes tai nuima įtampa

alus gi irgi nuima
beto nera gresmes gaut kraujo uzkretima :>
[/quote]

nu nu,bet yra gresme gauti alkoholizmo problemaNekaltas

O vat čia tai rimta problema …Esu susidūrusi ne kartą , nors kažkuom padėti taip pat nelabai galėdavau. Man asmeniškai tai yra kvaila ir išvis nesuvokiama. Žodžiu , reikia rimtos psichologo konsultacijos tokiems žmonėms. Katė

bandziau ir daugiau nenoriu Pavargęs

Fizinis skausmas iš esmės lenkia vidinį todėl taip nugesinama neviltis, skausmas, kančia. Laikinai. Žinoma.

neseniai maciau laida, kur toks vyrukas is prancuzijos vazineja po pasauly ir daro randus, na kaip pirsinga, koky drakona ar ka ten kas nori Nekaltas na bet tai jis daro be anestezijos tai reikia visa tai iskest kol tave skalpeliu supjautys Nekaltas na bet kai sugija labai ispudingai atrodo Taip

bandziau.
turiu.
taip kaip sawishkes.
prasom.
Pavargęs