Piz nekertu panu ar bicu, kurie nepatalpina nuotrauka ir nori pazinciu!

true Cha cha kitaip nebutu ka veikti Cha chaCha chaCha cha

Sios temos autorius baninamas savaitei uz labai nekulturinga zargona. Visa savo nepasitenkinima galima buvo isreiksti ir mandagiau, neizeidinejant diskusijos dalyviu Blogai

Viskas normaliai, kiekvienas gali ****a malti, tam ir yra tokie forumai.
O rimtuoliams sakau, hebra nesutapatinkit TIKRO GYVENIMO NUO INTERNETO
Cia galima suda malti belenkoki, bet jai ir gyvenime taip elgsiesi, tai jau cia negerai. Taip kad, nesimaishykit ir leiskit kitiems pasireikshti, juk visi cia sh… malat. Juokiasi
arba ash tada kashko nesuprantu…
per 6 metus man nedashilo Cha chaCha chaCha cha

va tai tau ir po naujoko Nustebęs ka dabar veixime NekaltasNekaltasNekaltas ???

GeraiGeras poelgis, nes mazi vaikai dar ismoks Cha cha

geras tai geras, ale pramoga irgi visai nebloga buvo Cha chaCha cha

"Pazvengt" galima is ko tik norim, daba bent jis bus ramus ir nesiparins uz nesupratima (tipo bande issiskirt is bandos)Cha cha

galia tai galima, ale ant sviezios mesos toki kabli pagavau Cha chaCha chaCha cha nieko, tikekimes vaikinas protingas ir susivoks, kad persiregistravus vel galima reikstis Cha cha

cia tai teisingai, nes pazistu viena merga kuri bangoj "gyvena" ir jau neatskiria realaus gyvenimo nuo virtualinio ir dar man kazkada banse irodyti kad bangoj galima surasti sau zmona ir pan
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

na, kas gyvena, kas tik darbo metu sedi Cha cha o as radau cia pacia nuostabiausia mergina pasaulyje Šypsena

Nu kaip dalbajobanas kitaicas labai moki gasdintCha chaCha chaCha cha Ir siulytCha cha Na o jei nori pasikalbet, tai prasau, sakyk vieta ir laikaCha chaCha chaCha cha

relax… he’s gone…

Nu va, kaip gerai save ir savo klasioka apibudinaiCha chaCha chaCha chaJuokiasi Na, o del gatves, tai liochkai, tik sakyk ir tu ,piemeneli, laika ir vietaCha cha O pasitikejimo pas mus tiek, kad nenurysi tu, asileli, vienu kartuJuokiasiJuokiasi

RAZBORKES… !!! sakyki laika ir vieta, ateisim pasirgiti uz laimintyji damushti sunkei beatsikelenchius Cha chaCha chaCha cha

as priimu stavkes Cha chaCha chaCha cha

Visa laika buvau, esu ir busiu uz tai, kad chebra pirma apsiltu kojas, igytu pasitikejimo naujoj kompanijoj, gal sioki toki autoriteta, o ne is karto vadintu visus kvailiais, siulytu kazka, kas jiems patinka ir panasiai, o del stavkiu, tai ir as ant saves pastatysiu 100Lt. kiek islosiu???Cha chaCha chaCha cha

reikia nuspresti koki statymai… nu sakykim minimali stavke 100lt 2vs1 (statai 100, gauni 200)

OkCha cha TinkaCha cha O kokios stavkes jei as ji su klasioiku 2 pries 1 nukalsiu???Cha chaCha chaCha chaCha cha

4vs1 tix?

TixCha chaCha chaCha cha Kada kova???Šypsena