Pirsliene iesko Bociui panos

siaubaz Pavargęs
kas per jaunimas siais laikais Baisu

VArgshas,BochiusLiūdnas likimo brolis…

Nu kokias tu dar problem cia matai, jie realiam gyvenime nebendrauja kaip vyras ir zmona.

Tai gal ir tau paneles paieskot?

ne brolis , o dede… Mirkt

Nu va zmona virtuali nieko pries

Bociau, jauciu rejkes skirtis, nes mergos nenori tawes isiparejgojusio… Arba ka kankinsies su manimi ir toliauCha cha tiesa, merginos, sawo cw man i priwata galit siusti. Priwalumas - nuotraukaCha cha

oi… likimo dede tadu…

eee… gal palik mano gimines ramybeje ? pati susitvarkysiu…
niuz su bocium , kad jau pradejai, tai ir tesk… bet vistiek…
kazkaip nzn… kaip as pas ji arbata gersiu, jei jo mergina ten sedes?

Nu tai nenori, kad jis pana turetu?

Ot kaip gerai, kai zmona i pagalba atskubaCha cha

noriu , kad jis butu laimingas… vat !

O pana prie laimingo gyvenimo netinka?

Cha chaCha chaJuokiasi

Tad merginos nepraleiskit progos!

[/quote]

Mirkt maladec sultancikas Mirkt sakai reijkalavimus? nu shiaip nesu tokiu stereotipu nusistates … bet shiaip simpatishkia (jokiais budais ne koks topp modelis), ir nedurna Mirkt (jokiais budais neprotingesne uz mane … jo kai as pats debilas tai dar durnesene rejkia susirast Cha chaCha chaCha cha)

jei pora kartu pasibuciavom tai nereshkia kad man vaikinai patinka Liežuvis

tai kad mane jau mete del panos Nekaltas

Mirkt maladec sultancikas Mirkt sakai reijkalavimus? nu shiaip nesu tokiu stereotipu nusistates … bet shiaip simpatishkia (jokiais budais ne koks topp modelis), ir nedurna Mirkt (jokiais budais neprotingesne uz mane … jo kai as pats debilas tai dar durnesene rejkia susirast Cha chaCha chaCha cha)

[/quote]

Nu va pagaliau ir pats pasirodei Cha cha o mane cia jau kazkokiom afeom kaltino Cha cha reikalavimus i 1 zinute ikelsiu Cha cha

hm… o tu paties bociaus atsiklausei ? Nekaltas nes man kazkodel visa tai afera kvepia… Cha cha Mirkt
dedei Apkabinimas Bučkis

[/quote]

nu tai ji pasiule as sakau del bajkos galima … tegul ishjuokia panos …
cia kaip po toks eksperimentas … … bandau jai irodyt kad mane panos myli arba tik virtualiai arba kaip broliuka tik … ar gera drauga … arba nekencia Nekaltas kaip vaijkino nemyli Mirkt

nu o kaip gi kitaip?