Pirsingas

ankschiau buvo grazhu, dabar nuvalkiota…Blogai…turejau 3 metus liezhuvyje, bet ishsiemiau (sveikatos sumetimais).

tokiu, kurie turi auskarus, manau, yra daugiau nei daug Taip bet jei kalba eina apie papuosalus ivairiose kuno vietose, tai kitas reikalas. taip, tai yra grazu, tik ne visiems tinka. as pati turiu po du ausyse, antakyje ir bamboje - ir paciai labai grazu, ir daug kas giria …

super tinklapis - jega!!! aciu!

GeraiGeraiGerai

Veee

man tai kaip tik tik bamboje … o darkyti veika tai nea … Veee fuj … Drovus

**

**

Veee

Na man tai nepatinka lupose,antakiuose.Visai nieko maziukas blizgiukas nosyje. Šypsena Šypsena bamba irgi grazu,bet as kazkaip nesiryztu,visgi ne penkiolika,be to ir darbas ne tas,kur gali bet kur prisivarstyti.Turiu tik 7 auskariukus ausyse Šypsena Šypsena ir man uztenka

hehe, pas mane bamboje auskaras. Isiveriau ta diena kai baigiau mokykla, bus kaip atsiminimas Mirkt

As neturiu, ir nereikia

As turiu bamboje. prasiduriau gal pries kokius 5 metus, tada kai mazai kas turejo. dabar gali issiskirti nebent laaaaaabai ypatingu, originaliu auskaru, nes siaip pirsingu jau nieko nenustebinsi…

aha, antaky man irgi gražu, bet ne merginai, o vaikinui

priekvailes,prisibado skyliu kaip Afrikos laukiniai Veee

hehe, jei tu priesh 5 metus ir sakai kad tada mazhai kas turejo, tai ash gal tada vienintelis lietuvoj buvau kolei priesh 10 metu prasidures esu ? Šypsena

bamboj? Striptizioras maž būsi?

xTc, tu iskaiciuotas i ta “mazai kas turejo” Mirkt

hehe, tai kad ne striptizioras, tiesiog fun (priesh 10 metu tai “wow” buvo, mama kai pamate vos neapsiverke Šypsena)

kam taip skaudinti mama?! o mano mamai tai labai patiko Šypsena

nzn gal jau rasiau, bet cia lyg ir ne Nekaltas Girtas o kas del ausjariuko tai turiu bamboje Girtaskazkaip pirmus metus buvo grazu bet daba mna jis tiesiog neduominuoja, nors daugelis vis dar nustemba, nors manau tokie dalykai jau seniai nebe naujiena Drovus

Tais laikais nelabai tai buvo priimtina, ir nieks (kiek zhinau) tada lietuvoj nedare tokiu dalyku oficialiai. Tai mama ir gavo shoka Šypsena