pirmieji!!

Viena zuvis, kuri tikrai yra nemenkaverte, bet man pati neskaniausia, tai kepta lydeka.

Nu saunu Gerai

badžuvės Veee

super… ple as ju dar neperkandu ziema pavasari, gal del to kad tingiu nuvaziuot i itariamas ziemojimo duobes… siaip idomu butu suzinot upes pavadinima, tokiu laiku esu mates zmogu pagavusi sapala zemaitiejoj, todel manau sitie yra ir siauines Lietuvos arba Zemaitijos?

man sapalas keptas lb skanus, skanesnis uz lydeka

zvejam aktualiau kibiras vaziuojantis o ne lydeka stimdoma Cha cha

Garcia- neacakei i mano klausima… Agluonoj ikirtai situos?

Ims ir sakys viesai. Špyga

Speciau, kad Neris NekaltasO sapaliuzas skaniausias paruostas kaip silke Labas

nu i nusisnekat Veeepati neskaniausia zuvis tai sapalai , kuojos ir plakei visokie - BADZUVES

pagauti aukstaitijoj upe musa.viena diena buvo pagauta 12vnt graziu sapalu kurie visi paleisti o kita diena kitoj vietoj 2vnt ir vienas su pavadeliu pabego,sitie suvalgyti Cha cha

Tikslus ruozas nedomina, tik idomu ar zemiau dvariuku ar auksciau?

Neragavęs tu, algoritmai, plakių iš “bliūdo”… Užuojauta…

algoritmas> atlikai tam tikra veiksmų seka, kad galutinai nusisneketum Taip Kvankt?beje, o kokia zuvis tamstai skani, pasidalink kulinarinem ziniom Valio

Be to ir fotke labai grazi, naturali Gerai Gerai

Dėl kulinarinių žuvų savybių pritariu Taučiui, upetakis ir lašiša iš bėdos valgomi tik žali, kepti ar juo labiau virti Veee kvapas irgi Veee net neįsivaizduoju kas tokią žuvį gali valgyti. o visokią sušarą galima kuo puikiausiai valgyti ir skanu, tiktai kaulai Veee bet kai kurie moka gerai paruošti ir nesijaučia tų kaulų. PS. o lydeka jei troškinta su morkom ir bulvytėm tai visai Niam niam

Visokia susara vienas geras musu klubo narys apdoroja autoklave ir daro konservus. Kaip buvau sveciuose vaisino su karstom svieziom bulvem, skonis liuks Niam niam Niam niamO Dideles kuojas, sapalus, raudes kepu, man skanu, asakos biski uzknisa, bet pas dideles ne tokios baisios jos.

eik jau Juokiasi nejuokine su savo badžuvem Juokiasivalgykit jus tas kuojas aš kazkaip liksiu prie savo nuomones kad šapalai ir kuojos žuvis skirta Katė katinam

Pats nejuokink, artiste. Sapalai katinam Kvankt?

to Peikena tai špalas toks pac beveik kaip kuoja . ašakos lenda per visur . malkit jus kudlietus is ju Juokiasi Juokiasi Juokiasi