Pirmi rimti salciai 2018, kaip uzvedete savo automobili?

Rasau:
Vilniaus r., Mickunai -19, uzsikure be problemu
Vilnius, Naujininkai -14, uzsikure be problemu
Vilnius, Pasilaiciai -11, uzsikure be problemu
As ir mano bendradarbiai.

ir guolis ir audi uzsivede kaip visad, guolis lengvai, audi jau ir prie pliuso ne iskart griebia tai lygiai taip pat ir dabar, apsisuko pora kartu gal ir paemeCha cha

O jie dabar užvedinėja-tai kompui laiko nėra…Mirkt

Siauliai ~-19C, `98 Twingo - kaip vasara nespeji rakciuko pilnai iki galo pasukti jau gali atleisti ir vaziuoti Šypsena

Vectra B 1.7TD labai lengvai 08:00 Vilnius kompas rode -12C Šypsena

Vilnius, Žirmūnai, -14C. Primera '94 “s liochkim parom”. Tik vat langus skust iš vidaus jau teko Užsispyręs Nelaukiu -30C. Ne

Vilnius
7.20 -13C
uzsivede be jokiu problemu kaip visada Šypsena tik vat vairuotojo dureles buvo uzsale ir teko ropstis per keleivio Pavargęs

o siaip tai tikrasis isbandymas bus masinoms kai -25C - -30C pasieksim, va tada keliai istusteja, o toks minusas dar juokas Šypsena

NX - be problemų (garažeCha cha)
AR156 - be problemų (lauke)

p406 3.0 v6 kai saka spolobaota… akumas bbz koks kai nupirkau tai stovi…

cia jauciu temos autoriu labiau domina kaip kas dyzelius uzsikure,o ne benza,nes benzas kurtis turi be jokiu problemuŠypsena Na pas mane A4 1.9 TDI tai teko biskeli pasukt ant starteriuko, kompas rode -18,5

astra td, pasildziau porakart, pagriebe be issidirbinejimo, garselis tai visai nevasarinis, bet sukasi, norma Šypsena
o vat langus jau ir is vidaus teko prasiskust Šypsena

Esc xr3 87 senukas, kaip vasara… Nors akumas is maxima…

Tokia pati tik angliska Vauxhall kompas rode -14 (Kaune) biski teko pasukti, bet uzsikure Šypsena garsas pradzioj toks idomus po to prasidirbo ir gerai Gerai

kaunas eleksotas -16
silke 2.3 benzas dujos kaip visasda vedu ant benzo uzsikure iskart ir uz kokiu 3 sek uzgeso suku dar vel uzsikuria vel uzgesta ble atsiminiau kad seniai benzo pyliau Šypsena kuriau neramus ant duju nes seniau kai silciau net budavo uzsalla reduktorius, ir ka uszivede ir dirba Šypsena
golf3 1.9 tdi puse apsisukimo ir birbia Šypsena
bet cia dar ne salciai vat kai bus kaip pernai kai man sankabos pedalas silkes nuo slcio nuluzo va tada tai bus

Zafira 2001m. DTI 2.0
spol aborota, po siurblio remontoKietas

na einam ziuret kaip espace II uzsikurs

dar nevedziau, bet zn kad vesis is puses apsisukimo. Nelaukiu didesniu salciu nei -28 (iki -28 is puses apsisukimo), jei daugiau starteris neprasuka nes tepalas per klampus. audi 100 2,4D.

manoji pernai malacius buvo, kol kiti stovejo, mano traktoriukas ir prie -30 vaziavo. O vat db nekankinu, akumas parejoApakęsApakęs gerai kad garantija yraGirtas, ir startery ryt tvarkyt adiduodu, ko tais sukt nenori,kol siluma buvo net nepastebejau kad kazkas darosi su juo blogo. tai ner ko kankint masiniukaLabas

na iskart uzsivede tik su kazkokiu garsu Nekaltas
oj salta lauke espace’o termometras rode 11 laipsniu

10h buvo -13
tevo dyzelis neuzsivede, o manoji masina kuo puikiausiaiGirtas