Pirmas koliokvijumas...

nagi wa ir prasidejo koliokwiumu maratonas Taip Taip Angelassendien pirmaji teko garbes laikyt Šypsena Liet. ir visuomenes raida…istorija kitaip sakant Šypsena Girtas gal ir neblogai parasiau Nekaltasliko dar 5… Baisu Veee plius dar wienas istorijos, so 6… Veee Veee Veeena bet gi kaip nors Šypsena ryt pats baisiausias…informatika Baisu Veee Veee Veeeet Pavargęs

Manes po poros savaiciu jau laukia sitas dziaugsmas… Šypsena

kaip negreit Liūdnas Niam niam Niam niam Niam niampawydu… Taip

o as 1dieni chemijos laikiau. nu nzn Nežinauper kt 2 saw dar 6 bus, o dar weliau - matkes Kanda Piktas Pavargęs Ignoruoju Liūdnas Žliumbia Ne Blogai Veee Baisu

fek, chemija Veeeme irgi seshi liko Baisuir dabar wa sazine triuksmauja…kad prie pc sedziu Girtasryt 19.00 spresis mano likimas del informes… Pavargęs Kiaulė Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasipas mane tik uz menesio blogiausiu atveju spalio gale Cha cha Cha cha

kiekvienam indvidualiai, bet netgi moksliskai pagrista, kad informacija lengviau isisavinti, jei mokymosi laika paskirstai intervalais, tarp kuriu pamiegojimo ir kitokiu veiksmu tarpai, tad trumpiau tariant, geriau tris dienas po 2val, negu paskutine 6val Mirktnors… cia gal visai neesme, zmones gi ne specialiai nakti pries koli sedi, taip jau isheina netycia… Cha cha

hem Šypsena kaip cia rimtai aiste susnekejai Šypsena Taipdar GERAI butu jei ir tai igywendinama butu, io ne tik pliurpt pliurpt Nekaltas Juokiasina , anyway liko dar wienas suskis (t.y. kolis) pas mane… Liūdnaskaip nors istwwersiu Gerai Taip

ziurint kiek tu koliu bus, ir koks jo indelis i egzamina Šypsenavat pas mus buvo tik vienas kolis ir tada egzas: gavau is koio 3, is egzo atrodo 6, galutinis pazymys 5

dazniausiai koliokvumas buna tik dalis galutinio pazymio, dazniau bet nevisada ji galima perrashyti Nekaltas

va pas mus, VD, negalima perasinet koliu… Liūdnas parasei ir basta Taip ir sudaro jis apie 20-30% galutinio pazymio . Gerai