Pirma daina kurios zodzius ismokote atmintinai. ?

tai buvo pries nezinaukiek laiko. bet atsimenu kad tai buvo coolio - gangstas paradise kai tik isejo tai ir zodzius ismokau Šypsena

red hot chilli peppers-don’t forget me Myliu
G&G Sindikato puse dainu

jo jo pati pirma tai sita buvo mh…

siaip du gaidelius Cha cha

aha…Taip as irgi ko gero…Juokiasi

anxtyvoj jaunystej - zuikio lopsine Šypsena seip tai no doubt running, stacie orrico more to life ir stuck. lietuviska - mango - pavasariniai ziedai Šypsena tai buvo labai seniai Šypsena

kazkokioso lietuvishkos, anties turbut Cha cha

du gaideliai Pavargęs

uo, draugas jų kasetę prieš kokių 10-12 metų turėjo
klausydavom per dienas ir naktis
NekaltasNekaltasNekaltasCha cha

Du gaideliai, lietuvos himnas, gal kokia liaudiska prisiminciau

aš tai ŽAS - Gabalas, kuris veža Laimingas aš jos net neturiu, tesu girdėjęs kažkada vieną kartą per disco šmikso bet vistiek pamenu žodžius Cha cha

apie lietuviškus nežinau… neatsimenu… o be to ką galim vadint lietuvška daina? "du gaideliai" jau minėtieji irgi lietuviška daina Cha cha

o ‘užsienietiška’ daina…

neatsimenu, kurią pirmą, bet vienos iš pirmųjų

no doubt - don’t speak
oasis - wanderwall
michael jackson - black or white

kiek pamenu Whitesnake - "Here are go again",Whitesnake - "Is this love" ar Queen - "Will rock you".Kazkuri is ju, bet nepamenu Nekaltas

Lietuviška - "Tautinė giesmė"
Angliška - "Soul Asylum - runaway train" … nors labai tiksliai nepamenu

Cha cha
Du Gaideliai & Pas mociute augauTaip
OO siaip tai visos ‘Spice Girls’ dainikesCha chaNors angliskai nemokejau,bet iskaliau mintinai…Kur neiskalsi kai kasetes po 20 sykiu per diena perklausydavauCha cha

Žas-Man geraiCha cha

lietuviska: foje - zwaigzdes kartais krenta, ir foje - alternatyvi daina apie meile
ne lietuviska: metallica - nothing else metters ir metallica - hero of the day,…

kazkaip ismokau wienu sykiu keturias Girtas

Limp Bizkit - Take a Look Around Šypsena

Liquido - Ticket to Anywhere

Vytauto Kernagio - margi Sakalai, elerasti berods 9 klasej egzaminams deklamuoti reikejo, tai nebuvo kur dingtLiežuvisŠypsena