Pinigai...

niu per diena kokius 5lt duoda(nes kartais reikia ish shoolios su autiku pargrist).darbeli toki turiu.uztenka visai tu pinigu,nes valgyt duoda,drabuziu dauguma nuperka,telefona apmokaŠypsena

Ash valkata…Juokiasi
Ishprashau apie 2 Lt per diena…Taip

1.99LtLaimingas

Nu nzn gaunu po 5 lt kiekvienma diena(ir savajtgaliajs),o jej noriu kur nors ejt turiu is sava bapkiu,kur gaunu po 200 lt. kas menesi ant siajp visokiu nieku Šypsena nu gaunu pakankamaj,bet kajp visiems neuztenk Šypsena

Šypsena

man ir duoda 3lt…mazai mazai mazai ir dar karta mazai.,…

sheip i diena 2lt, savaitgaliais daugiau. jei man reikia daugiau - paprashau ir duodu, jei kur nors varau - tai klausia kiek duot…o ash atsakau(priklauso nuo kur warau).
neuzdirbu, bet sheip galvoju apie darba wasara…
isleidziu…daug, geriau patylesiu…sheip neskaiciavau

Man per savaite duda apie 15lt, jei dar kurnors einu arba valgau ne namie, tai dar prideda. Laimingas

man tai atrodo kad mano tevai labai sykstus i men duoda 10 lt na jei kur einu tai dar duoda(bet ne visada) na ir maistui bet tai cia nesiskaito,o man taip reik piniguŽliumbiaŽliumbia

isleidziu per savaite koki 50 -70 lt, cia su tusais, o uzdirbu 350

i mokykla pavalgymui gaunu 2 lt nors retai tiek pravalgau, o kitoms reikmems gaunu tiek, kiek paprasau.

ash ir panasiaiMirkt

Pas jus namie peles piniguose krushasi…Man tai tevai cystai savoms islaidoms duoda 40lt per menesi ir sukis kaip nori…Liūdnas Blyn noriu ir pasitusint ir apsipust ir saldumynus paryt… Visko noriu bet neuzhtenka… O paskui stebiski kodel visi sukasi, bobutes spardo kad kelis lt gautu…