Persileidimas

o su fikusu tai atsargiai, nes jis nuodingas, paslėpk, kai gims vaikelis, nes lapai nodingi, jei paragaus Šypsena

sėkmės Labas

Na man palyginus nedaug laiko buvo - 4 savaites,nes as kaip bebutu keista pasijutau nescia jau po 2 savaiciu.O ir testas tai parode.Testa pirkau,nes visu pirma laukeme leliuko,o ir jauciausi ne kaip.O ir gydytojai nenorejo laukti,nes sake,kad trauma bus zymiai didesne,jei persileidimas ivyks po 3 menesiu ar veliau.

Pala pala, cia jau as truputi nesupratau… apie tuos gydytojus? Kaip tai gydytojai nenorejo laukti, su kuo? Su nestumo nustatymu? Tai jie tau is viso nenorejo leisti pastoti, itare, kad tavo sveikatos problemos sukels persileidima? Ar kaip?

labai labai uzjauciu…buk stipri Gėlė

pries keleta menesiu pati tai isgyvenau. Jei yra artimu zmoniu salia- lengviau,uzsidaryti savyje tikrai neverta… reikia apie tai kalbeti… Mintis, kuri padejo man atsistoti, kad is tiesu viskas buna taip,kaip turi buti, toks likimas,ir deja ne mes ji lipdome,o turime paklusti kazkokiom aukstesnem jegom… Tikiu, kad viskas susitvarkys, svarbiausia verk, kai noresi verkti, juokis, kai noresi juoktis, kalbet, kai noresi kalbeti,ieskok,kai skaudes ir noresi paguodos. Buk stipri, bet nebijok buti savimi.
Laikykis! Susitarem? Gėlė

Reikia gyventi dabartimi.Tai karma.AŠ nusibrozdinau visa veidą ir nepykstu o atvirščiai patenkintas, su laiku viskas praeis laikykis ir berdaug nesigilink kodėltai ivyko , negivenk tuo o stenkis viska pamiršti.Sekmės.Gėlė Nepul i kraštutinumus. Tūsas

[quote]Pala pala, cia jau as truputi nesupratau… apie tuos gydytojus? Kaip tai gydytojai nenorejo laukti, su kuo? Su nestumo nustatymu? Tai jie tau is viso nenorejo leisti pastoti, itare, kad tavo sveikatos problemos sukels persileidima? Ar kaip?[c/]

Gydytojai nenorejo laukti,kadangi man istisai kraujavo,o tai reiskia,kad didele tikimybe apsigimimu.Ir is praktikos zinojo,jog nieko gero nebus.Va taipLiūdnas

[quote]ugnele1 rase:
pries keleta menesiu pati tai isgyvenau. Jei yra artimu zmoniu salia- lengviau,uzsidaryti savyje tikrai neverta… reikia apie tai kalbeti… Mintis, kuri padejo man atsistoti, kad is tiesu viskas buna taip,kaip turi buti, toks likimas,ir deja ne mes ji lipdome,o turime paklusti kazkokiom aukstesnem jegom… Tikiu, kad viskas susitvarkys, svarbiausia verk, kai noresi verkti, juokis, kai noresi juoktis, kalbet, kai noresi kalbeti,ieskok,kai skaudes ir noresi paguodos. Buk stipri, bet nebijok buti savimi.
Laikykis! Susitarem?[c/]

Saunuoliai jus visi,bet manau kad kas ta pati isgyveno supranta tikraja padeti, tik nesupykit, bet tai tiesa. O su tavim ugnele1 susitarem, pasistengsiu laikytis tavo nurodymu.

Labas

Gydytojai nenorejo laukti,kadangi man istisai kraujavo,o tai reiskia,kad didele tikimybe apsigimimu.Ir is praktikos zinojo,jog nieko gero nebus.Va taipLiūdnas

[/quote]

užjaučiu.
tikiuosi jūs su vyru palaikysit vienas kitą ir linkiu sėkmės kitą kartą laukiantis vaikučio.Tai tikrai nėra pasaulio pabaiga, patikėk, mano pusbrolis susilaukė sūnaus, kuris mirė po 3 parų, motina tik kartą spėjo pamaitinti ir viskas, neišsivystę plaučiai. Pusbrolis tarnavo netoli poligono kuriame vykdavo atominio ginklo bandymai, bijojo kad apsigimimas paveldimas, darėsi dnr tyrimus ir pan.
Dabar augina banditą sūnų ir džiaugiasi beprotiškai juo.
Linkiu sėkmės ateityje GėlėGėlėGėlė

Noreciau ir as tave palaikyti ir paguosti. Kaip viena sesyte sake: pati gamta sutvarko kaip geriau - gal tikrai kudikeliui butu buve blogiau (na, visokie apsigimimai ir pan.) ir gamta apvalo mus (na pats organizmas) - laikykis ir stiprek ir tikrai tikek, kad turesi mazuti grazuti beibiuka… tik truputi veliau. Del to tikrai verta gyventi, laukti ir tiketi. Imk Gėlė.