Persikraustymas

o pasisamdes profus tau nereikes rupintis ,kad ko nors nesugadintuKietas nes profai atsako materialiai už savo darbaTaip

čia straipsniukas apie kraustymasi

http://www.delfi.lt/news/economy/automoto/article.php?id=4512681

Labas

Pasakoju - papakuodavau vis po biski, kai laiko turedavau, tai dalis ir manau siek tiek didesne nei puse jau buvo isgabenta iki sio savaitgalio. Penktadieni tariausi su kraustymosi firma, kad baldus perveztu. Tai gavosi, kad sestadieni is ryto skubiai teko ieskoti naujos, bo trintukai pakliuvo (pazadu - bus sekmadieni, del laiko perskambinsiu veliau; oi ne sekmadieni neiseina, gal sestadieni ? suderinsiu laika ir perskambinsiu; sulaukiau skambucio tik sestadienio vidurdieni, kai buvom susirade sekmadienio rytui kita firma). Tai seskamdieni ryte isvaziavo baldai, o jau temstant daiktai. O siandiem ryte paskutinia du maisai. I mano mielali butuka (jau nebe mano Žliumbia )siandie kraustosi naujieji seimininikai (puse devyniu atidavaiu raktus ir gavau pisulka, kad su manim atsiskaite). Tai taip ir krausciausi Girtas

SveikinuLabasApkabinimas, kada įkurtuvėsMirkt
Ir dar - kuo mažiau erdvės- tuo daugiau daiktų telpa ir atvirkščiaiCha cha

[/quote]

Aciu Tilia. Siandie sunkai darba orientuojuosi, klaviaturoje raideles pinasi.
Ikurtuves - geras klausimas. Kada nors. Jei tikslaiu turbut rudeniop.

Sveikinu pupulka Gėlė Gėlė Gėlė Kaip miegojosi ant maisu maiseliu? Cha cha
Tik as ko tai susipainiojau. Galvojau, kad tavo ty 5-am aukste 3 kambariu butelis, o taip iseina kad tai 1 kambario butas namo issikisime pirmoj laiptinej? Liežuvis

Tu jau cia susipainiojai kur as rasiuos Liežuvis

Nieko nesupratau Nekaltas Tai kur tu gyveni, kad pas tave langai i tris puses Šypsena

Nu va sakai buvo problemų kraustantis, aš gi tau parašiau telefoną tikrai gero vyruko. O kokią firmą samdeisi?