permanentinis makiazas

Mano drauge pasidare lupu konturu perm.makiaza. Siaip atrodo kiek vulgariai tos apvestos lupos. Mokejo apie 300 Lt. Jokiu komplikaciju ir zaizdeliu nebuvo.

mano pazistama norejo pasidaryt lupoms, bet kadangi daznai serga pusleline- kosmetologe patare nesidaryt. Nekaltas

Ash ish tu, pasidariusiu… Šypsena Tiesa, man darant baisiai sutino akys (jautri oda), ir vienai akiai konturas gavosi nelygus. Nerekomenduoju darytis apatinio voko konturo - atrodo vulgariai. Tik virshutini - vos vos palei blakstienu shaknis.Skaudejo, aishku, nezhmonishkai, bet komplikaciju nebuvo. Procedura reikia kartoti tris kartus (nes po pirmo karto pigmentas dar gali buti netolygiai pasiskirstes)Pati lupu nesidariau, bet machiau moterishkes, kurioms dar - tai, kad konturas atrodo vulgariai ryshkus, dazhnai pachiu klienchiu, kalte, nes jos prasho kuo ryshkesno, o ne artimiausio lupu spalvai konturo. Su antakiais tas pats - man dariusi kosmetike pasakojo, kaip viena dama, savaitei praejus po proceduros, atejo prashyti, kad jai antakiu ishblukintu (o tai tik lazeriu padaroma), nes perryshkus, nors pati tokiu reikalavo. Dabar lilith, del soliariumo. O tu neijai, kad po tokiu “eksperimentu” veidas liks demetas? Veida eikia deginti laaaabai atsargiai, pradedant nuo 5 mnuchiu kokius 2-3 kartus, ir tik veliau didinti. Nes kitaip vietoj grazhaus medaus spalvos veiduko turesi indenu vado kauke Šypsena

As paprasciausiai uzsimetu ranksluostuka ant veido stovimam soliariume, nes nenoriu kad veidas butu labai ideges. Tai ir nepaliecia jo lempos…

Lilith, as tai proto pozymis, kada 2 kartus nudegus soliariume eini vel i ji? Odai apskritai kenkia soliariumas ir saule, nekenksmingu soliariumu nera. NeEsu nudegus saulej 1 vienyteli karta. Nuo to laiko - i saule be kremo apsaugai - niekada. Apskritai stengiuosi nebuti. Ir kas kad balta - uztat nesensta oda. O cia - nenormaliai degi ir VIS TIEK eini… O greiciausia cia yra hipersensibilizacija - kada medikamentai ijautrina saules spinduliams.

Lupu permanentinis, beje, kainuoja apie 300 Lt konturas ir dar 100-200Lt uzpildymas + vaistai nuo viruso, tepalai su antibiotiku ir vazelinai. Jei vasara - lupu apsauga nuo saules. Ta diena jau is darbo reikia atsiprasyti. Lupos istinsta, tiesiog 4-gubos. Atslugsta tik kt, diena. Kartoti procedura - korekcija, reiketu po 3 menesiu. ~100 Lt. Dedasi saselis apie 4-5 dienas, lupos plysta ir dziusta ziauriai. Tokia stai mano drauges patirtis. Akiu - kai ja maciau po tu virs.voku linijos korekcijos - nedaryciau. Ne

tai makijazas toms, kurios islinde is duso yra ‘BE VEIDO’… po sio makijazo veidas kuriam laikui islieka ir po duso Mirkt

maitinant negalima? As kaip tik pries kelias dienas apie tai masciau, kad kai baigsiu maitint, butinai pasidarysiu. Bet tik lupu.

Vajezau, Erode, tu cia ziauriai Apakęs (baisi ta tavo drauges patirtis). Maniskes neistino keturgubai Ne (biski pabrinko, tiesa, bet tik tam vakarui ir nakciai (as po darbo dariausi) - buciuotis nesinorejo Mirkt. Paskui tik kol tas saselis nueidinejo negrazu buvo (bet skaudet neskaudejo Ne). Tiesa, as dariausi tik kontura, regis? Nekaltas (na, bent jau visu lupu tai nieks nepilde, nebent cia tas “uzpildymas” yra tai, ko galbut iki norimo konturo pritruksta MirktOops - na, as dariausi su nuskausminimu, nes labai skausmo bijau Šypsena. Tai kol maitinu - gi nesinori Šypsena. Ale as irgi galvoju, ar tik nesidaryti baigus maitinima? kai susirasi info, kas ir kaip Kaune-parasyk ir man Mirkt

as daryciaus “Sothys” grozio salone, Savanoriuose prie Zerucio. Kaina kiek pamenu buvo 400 Lt(lupu), bet dar reiks pasiskambint ir pasiklaust is naujo Šypsena

paklausk kas i ta 400 Lt ieina Mirkt. Ir kas tokia daro. AS tai noreciau pas ta pacia Birute, jei ji Feminoj bedirba Nekaltas (ir kiek antakiu kainuoja - as juos labiausiai sutvarkyt noriu Šypsena) Aciu Gėlė

sugundėt ir mane, nes lūpos siūtos, tai reik paplišėt su lūpdažiu ir tai tik neryškiu Žliumbiatik va, kad pinigų gaila… paskaičiuoji, kiek kosmetikos išeitų… Apakęs Cha cha

Sveiki, na esu is savo kailiu permanentini makiaza isbandziusiu tarpo. tiesa, dariausi tik antakiu korekcija, kuri (pagal jusu diskusija) atrodo maziausiai skausminga, todel apie ja tik ir tekalbesiu. na nera ten jokio nepakeliamo skausmo. proceduros metu jauti dilgsejima ir tiek (po nuskausminimo). Labiau pradeda skaudet jau po proceduros Šypsena Skaudejo vakara ir diena po to, kentet galima Šypsena… paskui skausmas numalsta ir tesiasi tik nepatogumas del to, kad ant koreguotos vietos uzsideda saseliai ir jie buna pakankamai ryskus. todel visa kita savaite po sios grozio proceduros pasimatymu planuot neverta Šypsena man zadejo kad saseliai nusilups per 3-4 dienas, taciau pati sau patikt pradejau ne maziau kaip po savaites Cha cha Dariausi Kaune senamiesty (salono pavadinimo nepamenu, kazkoks is A raides) ŠypsenaKainavo apie 300LTL (nzn cia daug ar mazai Nekaltas ) Zadejo, kad makiazas laikysis min 2 metus, priklausomai nuo “laikymo salygu”, taciau atnaujinima turbut darysiu anksciau (praejo pusantri), mat neipatingai skrupulingai tepiau veida kremu nuo saules ir UV) Jokiu budu nenoriu daryt reklamos, taciau mano atveju del savaites nepatogumo rezultato laukti buvo verta Mirkt

Tik nereikia pamokslu Ignoruoju

Gal ir as be veido Cha cha