Per Valentinke ne kartu su savo

“M&M” statė turbūt ne tas Koršunovas Mirkt Anas veikalas gavosi toks, švelniai tariant, “na liubitielia”. O šitas - Įvykis Taip

…o argi susikurti TIKRA svente…reikia kalendorines sventes… ???

**

**

Nuska, kazkas puola i depresija? Joo… tada nekas Cha cha A, tai bus pirmadienis… kazkur iseisim… kaip ir bet kokia kita isimintinesne diena: pasedeti kitoj aplinkoj, isgerti, uzkasti… Laimingassavaitgalis po Valentinkes nusimato ilgas (cia vasario 21 nedarbo diena)… tai planuojam biskuti toliau islysti Šypsena

Ale, žiūriu, kasmet ta pati bėda - nuspręst Gerai tai šventė ar Blogai Cha chaAš kai romantikos pasiilgus, tai man labai net faina būtų pašvęst deramai… Drovus

as tai be Valentino svesiu Nekaltas Turbut sedesiu ir verksiu i bliuda ta diena Liūdnas Žliumbia

kokių lažybų Drovus

o ką ? ji gi nerašė kurioje svetainėje? laukia kol kas pasisiūlys Mirkt

Zinoma, ne, bet kalendorine svente - puiki proga sventei susikurti Šypsena

Kokia tai nemateriali mergiotė iš nematerialaus pasaulio BaisuVietoj to, kad pirmiausa klaustų “kokių prizų”…

o cia jau kaip kam - man pvz kalendorius gyvent nemaiso, jei noriu kurti svente ta diena, kuri sutampa ir su kalendorine, tai ir kuriu - ar tureciau susilaikyt? Cha cha

nezinau… gal as irgi nebusiu su savo Vyras, ji gali ishsiusti dirbt i kita miesta… tad… o ka veikt… gal ka kita susirast Valentinkes atsvest?! Cha chane, niekada… verciau jau dirbsiu, ir veliau organizuosim sau savo “Valentinke”.

ash irgi be savo MoterisNežinau ir valentinke, ir mano gimtadieni, ir velykas ir dar kokias tai shventes prabusim atskirai, kol pabaigoj birzhelio JI parskris namuchio pas mane Šypsena

pritariu Taipman tai juokinga, kaip (kaikurie) vienishiai inirtingai ieshko antru pusiu, kad galetu shia diena (gal ir dar kelias) praleist kartu Juokiasi arba supyke, ant viso pasaulio lieka namie su savo vienatve. Nekaltas pyksta ant prekybos centruose ishkabintu shirduchiu, visur matomos raudonos spalvos. Nesamone !!!

O visgi si vakara mieliau buciau su savo Širdis VyrasTruputi liudna Liūdnas

…praktiskai atsventem Valentinke sestadieni, slidinejom iki vakaro, kylant i kalna keltu ziurejom i dangu… zvaigzdes, jaunas menulis… romantika… skrieti nuo kalno vienam salia kito Labas yra nuostabu! daug aistros… si vakara ilsesimes Laimingas Apkabinimas