Pentagrama

tai nenesiok, jei nesa nelaimes. isvis geriau ismest. arba pasventint kaip nors.

gorgoroth.com Kodėl naudoja… nes tipo kazkaip yra kitaip apversta satanistu ir ten ar iš pragaro jėga ar iš dangaus…

Neklausyk tų kvailių, kurie nieko nesupranta! Pentagrama - geras ženklas.

Svarbu ka tu galvoji, o ne ka tau sako kiti…as pavyzdziui nesioju pakabukus del to, ka jie man yra grazus, man pvz gali buti grazu ir apversta pentagrama ir apverstas kryzius ir dar velniaszin kiek satanistiniu simboliu…ir kas? ogi as juos nesiosiu, nes man yra visiskai dzin nuomone zmoniu, kurie man nieko nereiskia…jeigu tave apsaukia satanistu, koks tau skirtumas, jei tu zinai, kad toks nesi…eini sau apsipatenkines Cha cha gatve, o tie kurie apsauke tegul sau kvarsina galva…vat…priskiedziau, bet rimtai susinervinau kaip zmones taip kreipia demesi i visokius neismaneliu… Kanda

seip kam koks skirtumas ka as nesioju ant kaklo, issitatuiraves ant pado ar prisikabines prie raktu… jei man tai patinka - tegu eina visi kiti n…

zinai pas mane prie tases zenkliukas 666, nes man tikrai grazus tas skaicius ir daznai girdziu “tu sataniste reiskia, ir tik nepradek aiskint, kad cia tik del skaiciaus…” bet jau iprantu po biski Šypsena

siaip tai jo, bet uzknisa, nors jau pradedu priprast, tai nieko. Šypsena

Siaip tai jeigu nepastebejot tai tipo shetono zenklas pavaizduotas sitame puslapyje shalia perliuku skaiciaus Šypsena Bent jau anam puslapi taip parashyta. Turetu but balto smailas galas i virshu o ne juodo kaip cia parodyta Cha cha

gotai tokie patys žmonės kaip ir mes. Kvaila būtų juos laikyt kažkokiais pusdieviais…

Kodėl pusdieviais? Man asmeniškai gotai labiau primena lietuvių posakį “tuščia puodynė garsiai skamba”. Tačiau per mažai su jais bendravau, galbūt ir klystu.

taip…jau ne karta girdziu kad zmones ishvadina satanais vien del to kad kazkam nepatinka ju pagabukas ar dar kas nors…;/ nesamone… Ne neapsishviete tie musu zmones Nekaltas

na man pentograma irgi nesvetima Cha cha bet irgi susiduriu su panasiom reakcijom Šypsena teta prisziurejus visokiu ‘kitox gyvenimas’ man aiskina, kad cia raganu zenklas, mociute, kad veliu visokiu, o man tai tiesiog pakabukas, nes as ispazistu nihilistine ideologija, todel man tai tik pentograma ir viskas Šypsena

na bet va, man mokykloj pavaduotoja (ne viesai, pasikvietus i kabineta) liepe nenesioti nei spygliu nei kryziu nieko, nes mol tevai skambina ir klausineja kaip ju mokykloje galima propoguoti satanistini judejima Juokiasi na nelabai as jos klausau, bet kazkiek atsizvelgiu aisku, todel nevisvien db… jei net i mokykla ateiti negalima vien del to, kad grazu Šypsena

nu nafik, koks skirtumas kaip ji apversta, jei is tikro turetu kokia galia ir reguotu su savais kampais i koki nors bileastralplazminius laukus, tai gal kriptis ir butu svarbi. Jei as atsistoju aukstinkojom, tai jau satanistinis zenklas tampa, kas per nesamones. Be to cia patiklios ir nesupratingos bobutes, teveliai ir visos kitos koncervatyvios asmenybes, bet ir aveles ieskancios isganytojo ir atseit noricios buti neformalais, nihilistais ir dar visokiais neda…p…istais.

seip biski reiskia, nes patys satanistai atskiria savus is tamt tikros pentagramos, jei ji ne taip apversta, tai vadinasi ne satanistas, bet seis laikais, kai ant kiekvieno kampo galima ja nusipirkti, manau nlb kas is satanistu dar ir kreipia i tai demesi Nekaltas

hmz, siejama del to, kad baznycia sujunge pentagrama su setonu kaip ir kitus dalykus, gyvate su kanciom ishdavyste. nors senoves romoje ji buvo kaip seimos saugotoja

Todel kad apwersta pentagrama reiskia priesingus dalykus ir dauguma zmoniu iswis nezino kad pentagrama gali reiksti kazka gero… Rip.

Tai gėrio ir tiesios simbolis buvo maždaug keturioliktam amžiuj,tačiau vėliau viskas pasikeitė,jį ėmė naudoti kaip tamsiųjų jėgų simbolį,šėtono atvaizdą ( apvertus pentagramą matoma ožio galva - šėtono pavidalas ). Ir šiaip jau po kiek laiko jis tapo satanistų atributu,tad nesistebėk,kad ja esi vadinama.

nes yra kylanti ir besilejdzianti pentagrama … jej zvajgzde lejdzias zemyn taj tokia pentagrama naudojama baltajaj bet jej kylanti tuo met taj kazkjek satanizmo … bet sejp juodoji magija … kaj daromi ritualaj apejgos baltosios raganos rate pjesia besilejdziancia pentagrama o juodosios kylancia …va del ko galbut isiziurek i savo pakabuka… ir kajp matau kajp tik tavo ir yra kylanti tajp kad neberejkalo vadina… Laimingas

zinai tuos zmones… Blogai jiems satnaistas net jei juodus drabuzius nesioji Blogai