Penktadienis

Kostianai, ar is 85kg 119 paspaust jau ira rispekto? Cha cha

Ple, is visu simtu kobietu, reik ishrinkt pacia baisiausia. Nors ir negrazias bobas kazkas turi pi$t…

paspaust plia…rasyk kaip vIras- ant grudako stumiu.

Brisiau: Ne ant, o nuo. Darem darbe KATILINEJ varzybas. Didziausias rez buvo 128kg, bet pats svere 110kg

Worislovai, treniruojiesi teisingoj vietoj, bet kalbi kaip Tūsas Klausimas formuluojasi taip: -Kiek stumi ant grudako? Ats: - 120 (ANT grudako).

sikseris | 06-19 22:04 stūmimas čia biškį kitas veiksmas išvis apie kurą, pasitvirtino mano mintys, kad 98 be etanolio yra geriau nei 95 su etanoliu. čia vienodą oktaną tikrino e10 ir be etanolio: lašara, 98 benzinas su etanoliu. eurodirektyvos įpareigoja visą eurosajūze parduodamą benziną skiest etanoliu.

Siauliuose nieks nesaka ant grudaka Nuo grudaka

Prigydet čia mane ir tik 98 pilu dabar Užsispyręs

sikseris | 06-19 22:51 lašara Juokiasiliurbi, čia ne aš sugalvojau. tavo ,valdžia’’ kažkam į subenę lysdama sumastė.

Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 98/70/EB, pasiguglink ir paskaityk.

bled man tos es direktyvos jau kaij keiksmazodis Juokiasipradejo baradati ir i neringa kesintis, pziadiat per visur, kad dviraciu takas nepravaziuojamas. Juokiasi reikia kirst miska, lygint kalnus. Juokiasisakau dw ant smugio pravaziuoju 20km ir sufiksuoju visus ziauriausius trukumus. po valandos pateikiau fotkes. tai pasalino mane fb is dvirku grupes ir pareiske, kad sitas takas neatitinka es direktyvu, yra per daug pavojingas, nes daug posukiu, ikalniu, nuokalniu, yra per siauras prasilenkti, ir apskritai, ten galima pdanga prakirsti, nes tipo ant tiek suires, kad nebepravaziuojamas. Cha chaibb.co/YhrnsKHibb.co/QNC2qczibb.co/KbWr3Qjibb.co/SsZ7F21ibb.co/G5NTJpmibb.co/GH04MjJibb.co/19KBXrgibb.co/5sBMWNvibb.co/60B03VHibb.co/F5WGDctibb.co/PZfc4ZKibb.co/LpzpXFSibb.co/z4WqJ56ibb.co/pf2XC98ibb.co/NxCCCrtibb.co/6D25bfcibb.co/m6pXx2Qbled dar anam sajuze kazkaip daugiau savo galva visi galvojo, db vapsie pzda kaij uzgyde lochus Apsvaigęsdviratis.lt/eurovelo/bendrija-nerekomenduoja-kursiu-nerijo s-mar sruto-poilsinems-kelionems-iki-kol-bus-sutvarkyti-takai/?fbclid=IwAR3W 0W-V13wsO8oa2OTHm9qbWJjo07cR3z8KpLjsvgcq245gEWzkFKHDN0w

sikseris | 06-20 00:31 Guglink ka tu nori, 98tas emsyje yra E0. Dar ir ant pistoleto parasyta. ant sviesto pokelio parašyta sviestas, bet jau gan senai kaip jis pavirto į palmių aliejaus ir kažkokio marmalo mišinį. ir visur tas pat. visur. ne išimtis ir 98 benzinas.

nebebegioju zinok isvis Ne

kolkas atvirtau i dviratininka

kad as virs dvieju metu su pertraukom vis pabegioju Nekaltaskai nebegioju- dvirka. viena veikla keicia kita. begimas man kaip alternatyva, kai neimanoma su dvirka. vasara maloniau dvirka- begiot ziema.

tai tu naktibledai kaip tik dziaukis kad ant visos Lietuvos nerekomenduoja ten vazinet- maziau isfyzdejusiu baradatu maisysis po ratais…

Zjbs tas dviračių takas, bbs žino kiek praminta juo Klp-Nida-Klp. Yra ten viena pavojinga vieta ties taip vadinamu dviratininkų paplūdimiu, kur nuo kalno ateini į posūkį Laimingas

as ir noriu, kad tas takas toks isliktu. baradatiems reikia tako kaip nuo pilaites iki laisves pr. pagal es direktyvas. kitaip jiems nesaugu. nieko cia nereik keist, bet baradatiems nepravaziuojama. Juokiasi

B.l b.l į kokį marazmatiką pavirtai net nespėjus pilnai galvai pražilt. Tokio pat lygio pezalai kaip babcių prie laiptinės susėdusių Cha cha Koks skirtumas direktyvos ar ne direktyvos ir baradati tvarko ar ne. Nuo kada sutvarkytas takas yra blogai? Kiek ten to miško iškirs dviračių takui? Čia kai mieste koks projektas naujas išlenda, tai iškart atsiranda grupelė tokių dinderį mušančių idėjinių svaigalų, kuriems geriau jau viskas sugriuvę, bet kokio aplūžusio medžio, tai jie tikrai neleis išraut.

tu nors buves cia? vaziaves?