Penktadienio skaitiniams

trb vistik pilkas gavo komanda, nes kiek stumesi atbulas- vel link vartu ispyzdino Juokiasi dar independicitas matau jau atsvartuotas. Juokiasi avralas cia siandian pas juos Juokiasijmj koks absurdas, kad cia tas babkes taip vynioja ir tilto nestato. suprasciau kur tarp valstybiu butu… o cia kaij ta pati teritorija Apsvaigęs

Antrinėj rinkoj ~<20 startas Ačiū ačiū, kam tos gėlės Girtas

Pilkas dyzelis - barškėjo. Šeimoje buvo 1.6D Cha cha

Bet su tiltu neliktu to idomumo - plaukti su masina iki juros Cha cha Aisku kam tenka kasdien, tai menka pramoga

Dyzely ne tik panele barska, bet ir vairas dreba ir salono oro turis nuo vibracijos per ausis p!sa Cha chaAs uz tai kad nebutu tilto ir nepavirstu antra palanga ar sventaja

images.app.goo.gl/7Q1CiSLJWvymYz3R7 pora kart i diena- jokia pramoga

Bet HC pastebejimas del “podkapotnoje prostranstvo” taiklus, akimirka pagalvojau, kad ne tos masinos foto Idėja

Kodėl sakot, kad užtruko su revjuvu? Cha cha Pasivažinėjo, laikas parduoti - va ir reklama išėjo. Cha cha Gėna, jei aš būčiau neteisus, tu iki šiol plėšytum maikutes ant savo spagečių, bet deja, melodija kažkaip kardinaliai pasikeitė. Juokiasi

tai pas forkinius prefl II guolius panele buvo is kieto plastiko, pas FL, jau buvo minksta panele, recaro salons, ir niekas te nebarskejo, nei girgzdejo. R17 ir coilai tik nedraugavo su juo, daugiau viskas Gerai

dropbox.com/s/g23oj668yfwqs1g/2021-04-30%2014.17.58.j pg?dl =0 Linksmybės

Pas tave iš video, pas mane pagal GPS programulka Cha cha

Tie amerikietiski ryziniai posukiai daug nuima vaizdo tasku Liūdnas

NYB>Taip Taip ir spidometras su myliom ir km Taip

Ka jus suprantat, nekurie zmones specialiai iesko geltonu usa posukiu

Tips, neblogas dziaukas Juokiasi

Kazkada seniai MB susiburime buvau, tai vienas su europiniu mersu bet su pereinanciais i geltonus posukiais ir usa ar tai anglisku skydeliu labai uztikrintai jautesi

Puse sekundes/sekunde ant 200 jau yra atstumelis Cha cha

apie 12s+ 0-200 Mašina reiks dar matuot kai padangos kabinsis i siltesni aGsfslta Šypsena

Kažkokia nesveika bomba pas rm ta s8 su tokiais skaičiais Apsvaigęs Kietas

svobio S63 kabrikas apie 8 ar 9s 0-200