pengtadienines

Tai gal Bačiulis straipsnį rašė? Cha cha

fb.watch/31khnym6op/ Apakęs Cha cha

darėInAss, o tu Tūsas is kur toks informuotas?

matau, paksaite fotkej niekam nerupi, visa demesiju sugere buros sutuoktine baltarusijoj (rimtai ten galima zenytis su vistom?)

Juokiasi

attentionwhore tas mūsų būra Cha cha

fotke tik priedanga daliwacijai Valio

Informuotas apie ką? NekaltasAš tik pasirinkimą pagyriau Mirkt Taip Gerai

Bura, o tavo antra puse su batskos ūsais ???

Lobinšteinas, galiu tau atrakciJona pasiūlyti, vadinasi Išrūk kaip dumas

Įmečiau Westfield’ą į mobile.de, blem kiek tų scammerių rašo ir klausia pagal šabloną matomai- ar yra atsarginis raktas ir ar žieminės padangos yra JuokiasiĮdomumo dėlei su vienu bendrauju, įdomu per ką bandys pamaut, nes kol kas tai akivaizdu, kad scam, bet paprašė iban ir bic, tipo perves JuokiasiSpėju atsiųs “pavedimo kopiją” didesnei sumai ir prašys per WE permest skirtumą shipping įmonei ValioEdit: m.mobile.de/auto-inserat/westfield-sport-250-vilnius/3145 42710 .html

Bus juoko kai besižaizdamas pasimausi su tais somaliais Cha cha

fujima- patarimas, be telefono numerio skelbimas atrodo kaip scamas mobile.de

fujima tęsk prašau, visada įdomu tokios istorijos Cha cha

Robi - aš ant durniaus įmečiau, net nežinau ar parduočiau jei tikrai kažkas susidomėtų JuokiasiPirmą be telefono nr pardaviau ir irgi ant durniaus įmetęs… Cha cha

O jie tiek kainuoja? :-0

Biški kainuoja Apakęs

Apie Fujima:dropbox.com/s/edafar8x8zr8xdq/0-02-0a-cc5d0b19bd17e26e220c 5d0eb127ba307c0caa74f21fa2e0eed697dcc34d61bc_1c6da11c4cc398.mp4?dl=0

A-1 jų daug ir įvairių yra, atitinkamai ir kainos. Šito bazė ~35k berods kainuoja su šituo motoru. Pas mane sukišta turbūt viskas kas įmanoma iš optionsų ten dar ~10k, o toliau jau eina custom karboninės dalys, custom karteris ir panašiai. Pirmas man apie 27k atsistojo, ten buvo paprastas 2.0 zetec’inis motoras. O dažniausiai tai perka rėmą ir body, o variklį/dėžę ir kitas dalis krauna ką randa/turi naudoto. Kiti ir rėmą patys pasidaro. O iš toli xren suprasi ar čia 30metų senumo rankų darbo garaže sukonstruotas iš tos kas po ranka papuolė ar čia 2020 metų iš gamyklos full kit’as Cha cha

vienas perikupas sake, kad jeigu be tel nr ir gera kaina, tai bus 100% najebalava, net neraso tokiem nieko, o kai normali kaina gal ne, todel ir parsidave