Pedro Almodovar BLOGAS AUKLĖJIMAS (La mala educación/Bad Education)

Siandien pagaliau buvau taip lauktame filme… Galiu pasakyti, kad paliko labai dideli ispudi kaip ir visi Perdro Almodovar filmai… Siuzetas Gerai Viskas taip meniskai, graziai nufilmuta… Muzika taip pat labai tinkanti siam filmui… Vienu zodziu filmas super Gerai Taip

Man " La Mala Educacion" irgi labai patiko Taip. Galbūt pati taip ir nebūčiau nuėjus, jei ne Fallen_Angel pasiūlymas (esu žiauriai tau dėkinga, kad mane “nusitempei” į šį filmą Apkabinimas). Taigi, nesitikėjau kažko ypatingo, nors ir girdėjau, jog Pedro Almodovaro - talentingas režisierius. Bet jau pačios pirmos filmo minutės (ką jau čia, sekundės) įtraukė mane visa galva į tą filmą. Nežinau, kas taip sužavėjo: gal pati istorija, gal puiki aktorių vaidyba… Turbūt tai (kaip jau čia kažkas sakė), jog viskas parodyta meniškai ir brandžiai, TIKROVIŠKAI, o ne radikaliai ir su ekscesais. Juk taip ir yra gyvenime (kaip naiviai tai neskambėtų) Nežinau Beje, nepaisant to, kad filmas yra labai įdomus ir sukrečiantis, atrodo, jog jis trunka vos ne valandą ilgiau nei parašyta anotacijoje Šypsena Taigi, visiem, kas dar nematėt (ir kas jau matėt Mirkt ), nuoširdžiai patariu apsilankyti šiame filme. Nenusivilsit Ne. P.S. - Man net ispanų kalba ėmė patikt Laimingas

Ką gi. Suskaičiavau 9-is šio autoriaus filmus, kuriuos teko matyti. Kiek skirtingos “mūsų pradinės” pozicijos, tiesa? Kaip sakė su humoru ramios.bitės “reikia taisyti išsilavinimo spragas”. Nes labai smagu, kada yra lyginimo momentas… Įmanoma pradėti pažintį su garsiausiu Ispanijos režisieriumi ir nuo šio filmo. Tačiau, tai nėra pats tiksliausias atvejis. Man tai pats neįdomiausias jo filmas. Nors jokiu būdu ne blogiausias, ir… labai tipiškas Almadovaro manierai… Tarp kitko, ši išvada labjau negu kas kitas ir parodo, kokia aukšta jo kūrybos klasė…

Tikrai nera uz ka… Laimingas Taip ir maniau, kad Tau patiks… Apkabinimas

kalbant apie spragas. VLN maciau rodo ir “Tavo paslapties gele”, ir “Viskas apie tavo mama”. jei jau taisysit, tai siulyciau pradeti nuo senesio - “Tavo paslapties gele”.

Man sis filmas didelio ispudzio nepaliko Ne Vertinciau 7/10. Gana idomi tema, bet kazko filmui truko Nekaltas O vietomis tiesiog slykstu buvo ziuret Veee

Taip Skalvija rodo šiuos, ir dar trečią, naujausią iki “Blogo auklėjimo” Pakalbėk su ja. Bent dviejų paskutinių filmų globalinis pripažinimas bei apdovanojimų lietus, rodo, jog jie fainesni… Yra atatinkamos temos “Bangoje” apie juos…

Na va, atitrūkau nuo Nikolo Keidžo ir kažkokios velniavos su sukaitaliotais veidais ir kažkas man kužda cha, kad mano įsiterpimas kaip sakosi, čia būtų labai laiku ir ypač vietoje. Nu ką galėčiau tarti. Nu nemėgstu Almodovaro organiškai ir nežiūriu. Viskas taip stilingai ir meniškai, suvartaliota, susukinėta vaton, taip žinote, aukštas lygis. Kaip čia kažkas rašė, kad moteriškas problemas užvis geriausiai išmano režisierius gėjiškai orientuotas Šypsena, tai manau, kad Almodovaro meną paliksiu šio forumo kino ekspertams… O konkretumo pasigendu… pasigendu… Nors tai turbūt nesuderinama su, o su kuo su kinu ar su menu. Nebežinau. Susibalamutijau. O ar labai svarbu. Einu miegoti. Va Šypsena

Alma niekau naujo nedaro kaip pries 10metu su ziguli vazinejasi, tai ir dabar su tuo paciu, ir ateiti. Fu unitaze Liežuvis

tai rodo tik viena - jankiai pagaliau atrado Almadovara ir prasuko gera promo. nes shiaip jau jo Žvaigždė pakilo po nervingu moteru. deja… shio filmo nerodo.

vienok jis savo zhiguli taip atrestauraves, kad nunesha nemazhai brand-new ferariu Mirkt

kokio konkretumo? viskas ten net labai konkreciai, net su prierashu, kas jiems nutiko toliau.

pvz?

Pvz. kaip kunigas ziurejo i berniuka arba du vyrai lovoje Veee

eik jau eik… o tai kokius tada filmus žiūri nesišlykštėdama? Gyvenimas irgi šlykštus būna, ir kur kas šlykštesnis, negu filmai, juo labiau nei šitas.

Neteisūs tie, kurie galvoja, kad TOKIŲ filmų neturėtų būti, kad nereikia panašios tematikos projektuoti į ekraną. Kino paskirtis ne tik rodyti VISKĄ, kas būna gyvenime, bet netgi jo prigimtis skatina fantazuoti, “sutirštinti spalvas”, kad būtų įdomiau, kad šokiruotų… Tačiau teisūs ir tie, kuriems nemalonu tokius reiškinius stebėti (tiesiai sakant, nukrypimus nuo normos, ar pasiligojimus), ir tuo visai nesidžiaugia… Kaip bebūtų vertinamas kinas savo meniniu lygiu ir išpildymu, jo žiūrėjimo malonumas yra vistik esminė funkcija Mirkt

hmmm… negaleciau su tuo sutikti. pvz. Dogville visai nemalonu zhiureti. bet vis tiek tai vienas ish tu filmu, kuriuos visiems rekomenduosi, kaip must see.

Dogvilis, žmoniškai mąstant, nemalonus tik finale, kada užmetama ant žiurovo didžiulė dozė kolektyvinio sadizmo. O didžioji filmo dalis yra tik “veikimas į smegeninę”, kaip čia buvo tokia tema. Man Lars von Triero “psichologinės atakos” - vienas malonumas… ------------------------------------------------- G era recenzija: whatson.delfi.lt/news/film/article.php?id=5180310

Is filmo ismetus kelias stipresnes vietas (pvz ciulpimo scena) be ju jis beveik nieko neprarastu. ir liktu tik pakankamai idomi istorija apie dvieju kunigo tvirkintu draugu likima. Nieko TOKIO. Tiesiog filmas. Pakankamai logiskai sudeliotas, gan vykusiai perteikta nuotaika. Tiesa sakant, galvojau kad po filmo dushioj bus negera (mano paziuros tradicines, aciuD), bet labai nenuposhlinta iki visiskai zemo lygio. Tikejausi blogiausio, tad labai ir nenusivyliau. p.s. pries einant, buvo minciu, kad saleje sedes bent viena pora bichu. Na, tu, kurie labai nori pamatyti sita filma. Klydau Nekaltas Visi vaikinai pabreztinai bendravo tik su merginom Cha cha Cha cha Cha cha

Keista. Nes kai aš pirmą rodymo dieną buvau, salėj buvo bent 3-4 poros studentų vaikinų. Manau ėjusių tik tam, kad sudomintų kitus žiūrovus.