pazabos pasiligojusi"!"?

JuokiasikoNfliktas Apkabinimas

blaivukas> nu palok palok Šuo

jokio mandagumo.

Juokiasi Žliumbia Juokiasi GYDYK GALVA NEMOKAMAI, dviracio pamyna Juokiasi

siandien gavau bana auto banginiouse nuo sito Kvankt?tik jis nenalabai moka paaiskint uz ka? Cha chavel girtas dalina banus savo sugerovams paprasius Blogai

visai nedaug

man mėnesiui uždėjo,bet dzin Šypsena,tik kad atmintis paveda [biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/541.807146.1028… -=(16 57317759](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/541.807146.1028…-=(1657317759)

sauktukas>o tu nenori man papasakoti,uz ka man banas uzdetas MB klube? JuokiasiMagnum>pasiskaityk pranesimus,o va ir dabar labai graziai pademonstravai kaip bendrauji forume,sita pirsta pats zinai kur panaudok,kur sukioji prie smilkinio,maza to maziau smeiztu uzsiimk,as vakar 9val miegot ejau…o blaivytis tai tau reikia

dr>kazkaip po bano gavimo paziurejau kas is moderatoriu buvo prisijunges tai zalias buvai tu vienintelis Juokiasigal tegu bite+ pasako ar buvai tu prisijunges ar ne Mirkt

palauk…tai as ir nesakau,kad kazkas tau uzdejo bana…nesuprantu kame problemos

tai tada paaiskink kas tave pazadino ir paprase uzdet bana Cha cha

tu durnas ar apsimeti…uzdejau bana ir nuejau miegoti,kas kam neaisku? Nekaltas

Tu durnas ar apsimeti…,uždėjau baną ir nuėjau miegoti,kas droodu neaišku?

pedalacYjie…taves čia niekas nyklybija Labas

dr002™ | 10-15 08:40

Magnum> ne tau vienam uz nieka bana uzdejo Šypsena Toks jau jis yra, nesugeba priimt kritikos iskart puta leidzia Šypsena Zmogus bent vienoj gyvenimo srity yra vadovas - interneto forume Juokiasi

Pravieniskiu fauna,ten irgi visi uz NIEKA sedi Juokiasi

dr002, kartais mastyk ka rashai, nes paskutinis tavasis comment mane vercia susimastyt ,kas tu do ptyca, , nes jau per daug sau leidi Piktas

ptyca tai cia sauktukas…jei ka Juokiasi

…vaiku darzelis… Tiek sauktukas su savo vaikiskais zaidimais, tiek dr00, kad kreipia demesi. Yra toks posakis: Nesigincyk su durniu, nes nuleis iki savo lygio, o tada jau pribaigs savo patirtim.

dr002 netinka i moderatorius Blogai