Pavasariniai karpiai upėje jau kimba

Nu ka liko pora savaiciu iki karpiu atidarimo sezono Taip Gerai

Neerzink Kanda Manau be menesio nera ka mastyti, ledas dar net nemano pradeti tirpti Žliumbia

Aha uztat reikia pradėt upese gaudit Taipdata ir tas ezerinis kliovas greiciau ateis Taip Mirkt

kita savaitgali tikriausiai jau bandysiu sest ant karpiu, jei tik vanduo ventoje nukris,ir orai nebeatsals,nors kiek ziurejau prognozes naktimis zemiau nulio nebekris,labai jau pasiilgau tu parseliu…

no jo ne tu vienas ju pasiilgai Liežuvisjau ir man kniedi pabandyt juos suviliot tikrai tuoj pardes maitintis Taip Laimingas

idomu Nery netoli Vilniaus karpi yra kas nors pagaves? Drovus

Pats nesu (tik kelissyk per sezoną ten pažvejoju Nekaltas), ale vietinis sakė, kad kartais pasigauna ~2-4kg paršelį. Užmeta 2-4m nuo kranto ApakęsMan pačiam yra kažkas nutempę vendą (dugninę) undenin - nespėjau rankos ištiest ir pačiupt už koto Apakęs Baisu Nekaltasp.s. veiksmas vyksta šiek tiek aukščiau Turniškių Nekaltas

Nemune, Merky ir kt didesnėse upėse yra, turėtų būt ir Neryje, tik kad labai vanduo brudnas… Nekaltas

Paciam Vilniui esu mates kai pagavo Taip, tiesa senokai tai buvo.

as taip pat turiu tokiu minciu kad daugumoje upiu turėtu buti karpiu Taiptiesa sakant reikia pabandyt vietinius zvejus pakalbinti jie vis tiek geriau zino Mirkto jei tikrai zinai kad ju ten yra tai pirmyn uz meskeriu ir i upe Gerai Taip

Kukocius kol buvo dar nekalabokas pagavo monstrinių karpių upėje Taip Šypsena

o ka dabar kai kalabokas jau nebepagauna tokiu ispucingu karpiu Juokiasina nemanau kad tas ka nors keistu kaip tik visi karpininkai biski virs 100 kg. traukia Juokiasitegul tik eina ir medzioja toliau tuos ispudingus karpius Liežuvis Mirkt

o ka,tapus kalaboku karpiai nebekimba,ir ka jus skaitot monstrais Cha cha

jis dabar tik su lydekom ir ešeriais kovoja Taip Juokiasi

tai lidekos dar palauks karpiai pirmiau prades kabinėtis Taipnes lideku zukle dar toloka Nustebęs

Nu man jau nelaiko, galvoju savaitgali pabandyt upeje. Tik orai atsalo, galvoju ar verta? Is rudens esu nusiziurejes upeliuka, pasak vietiniu ten kiekviena pavasari karpiu knibzda. Mariuksas sakyk kaip ruosi tuos blynus, kokius kukuruzus naudoji? Sumustini darai ar kaip?

panasiai kaip ir paprasti blynai tik jau dedam karpinius kvapus,atraktorius ir darom storesnius.kai kepsi tik nesudegink paskui juos reiks pjaustiti i kvadratinius gabaliukus ir verti ant plauko !!!i blynus dek kukuruzu miltu nes karpiai megsta kukuruzus Taip Niam niamo karpius kai gaudai visvien ne su viena meskere zvejoji tad gali testuoti,as tai veriu ir kukuruzus,bandau ir sumustinuka,vienu zodziu yvairius varijantus Laimingas Mirktvienas is ju tikrai pasiteisina Taip Gerai

O kukuruzus kokius naudoji?

man labiau patinka minksti kukuruzai,nu tie maistiniai Geraisuveri kokius 5-7 ant plaiko ir kliovas Gerai Gerai Mirkt

jau karpiai pradejo po truputi maitintis ventoj Taiptai gal dar 2-4 dienos ir pandysim suviliot Laimingaso gal kas jau bandet ???