Patyrę šuniškų vaikučių augintojai, patarkit

Man shiais metais reikes tikriausiai dvi kales kergt, oi-oi-oi man jau dabar bloga, kaip prisimnsiu…Apakęs

Na jau Mirkt visai smagu gi Cha cha optimistiškiau žiūrėk į visą šitą reikalą Labas

visu pirma sveijkinu su artejanchaiis vargais Cha cha Mirkt
o antra…yra besidominciu taksiukais Liežuvis Šypsena kada zhadi pardavinet? ir kokia bus kaina? Aš nekaltas
Labas

Tam mes cia ir esame, kad "padetume", patartume, moraliskai palaikytume.
Taigi ne mes turesime nemiegoti, ne mes turesime gimdyme dalyvauti, ne mes turesime vet. rupintis.
Bet mintimis - visada su tokiais kaip tu…

Manau, reikėtų paauginti bent porą mėnesių, paskiepyti, išauklėtiŠypsena O smulkiau tau į privatą parašiau.

Ne baisu man del kergimo: ishkarto susitarsiu su instruktoriumiGerai ju dabar pakankamai yraTaip, gimdymas irgi ne taip jau ir baisu, labai retai pudeliai turi su to problemu, ipach didiejiTaip, bet irgi tikiuosi, kad kaip ir praeita karta DELPHY(???) pades, nes jau laaaabai dideli patirti turi, shiam reikalui, nu ir, aishku su veterinaru bus sutartaTaip. O kas BAISU, tai ju realizavimas… Kai sedi jie iki 6 men. grauzhia viska kas papola po dantimApakęs Tai gerai viena nors nykshtuke, tai nors realiaiAš nekaltas O dideleApakęsApakęsApakęs