Pats gaiviausias gerymas! Cia jo rinkimai!

O kas buvo koscejus…?

Ech būtų močiutė geras žmogus atsiųstų man į Kauną vyšnių kompoto trilitrinį, tai turbūt visą dieną darbo turėčiau kol jį pabaigčiau…

geras pastebejimas
Gerai

niu ziurek tu man…o man teko laume vaidinti…matyt irgi prie "cacku" nebuvau priskiriamaNekaltas
bet va kai reikejo vien tarp bernu pelinu, vaidinti pelyte tai nepamirsiu Juokiasi va tada ir gavau savo 1-aji ivertinima…popierini medali Apakęs Juokiasi
ojoj prisigyriau…Liežuvis
giriasi puodas, kad katilas juodas…Nekaltasar kaip ten…Cha cha

o jo nebuvo,kazkodel tik D’Artanjanas buvoPavargęsMirkt

tai tas pats kas antra karta ragana kad vaidintumJuokiasi o kaip matskirt pikta nuo geros zurnalistesNekaltasCha cha

o kita diena matyt i tualeta tektu lakstyt Šypsena

Girkis girkis KarrolinaMirktjau as tai ta leidziu tauTaip
O mano topinis vaidmenelis tai buvo kazkada,kai pantomima truputi lankiauNekaltas,teko suvaidinti etiuda,tai as buvau trintukas-taip isijauciau,kad kai baigiau vaizduoti,mano mokytojas ilgai tylejo tylejo,o po to pasake,kad tokio 100%-io trintuko dar nemateNekaltasIr tada kazkas pastebejo,kad mano rankos iki krauju nubrozdintosBaisupertryniau-nuo to laiko irgi prilipo pravarde-trintukas,bet tik tarp juNekaltas
tai ka,as irgi prie tu juodu puodu vadinasiDrovus

Ne dieną Ne, O naktis būtų bemiegė… Išbandytas reikalas, aš tai išbandžiau su dviem litrais kolos ir dideliu pakeliu traškučių…

siaip dabar pagalvojau,kad ji ne pikta buvo,tiesiog trenkta,kalbejo nesamones ir darkesi pries kameraa visaip

Cha chata tai as megstuNiam niam

as per sventes taip prisibandau kad daugiau eksperimentuoti nebesinori NeJuokiasi

O jei labai skanu ir saiko nėra???

Tada tuoletas tavo the best friend… Kietas

darkytis pries kameras visaispPavargęsNekaltastai ko i aktores nejai?Cha cha

as ir be leidimo megstu pasigirt…NekaltasMirkt

Cha cha shaunuolia ŽvaigždėTaip

jetau, vergsiuke Apkabinimas bet tikriausiai jei ne pati, o kitas pastebejo kad tavo rankutes nubrozdintos tai matyt paciai ne taip ir skaudejo, ania ?Drovus

Ech jus…-merginos… Šypsena

kazkaip ne

Nenet nejutau niekoGirtastik jau po to,persteti pradejoBaisuŠypsena,bet svarbu isnyko jau zymes,nes apie pora metu dar demes tokios smezavoGirtas

I said i’m sory mama…
Šią dainą dainavom, kai vieno kursioko(taip pat ir klasioko) pats geriausias draugas buvo klozetas Šypsena

O Pezalai,as apie aktoryste masciau(ir tebemastau slapcia),net pries baigiamuosius mokykloje vis dar galvojau,kad reikia ne i muzika,o i aktorini…mane mokytoja papazindino su aktoriais ,kad i prota atvestuNekaltasbet siaip tais metais kursa tik i Rusu Dramos Teatra rinko,tai neepanorau,nors nezinau ar is tiesu buciau isdrisusi mesti smuika ir pasukti visai kitu keliuDrovus

vadinasi dar ilgai primine, kad norit pasiekt geru rezultatu kartais tenka ir sunkiai papluseti Šypsena
niu faina, kai yra tokiu prisiminimu Girtas