Pateikta naujausia informacija apie DRAGO dalyvius...

Kam reikia daryt sudetingai,tik tiek kad sudominti pirkejus,dizainas ir pan. O faktas tas, kad iprastos(paprastesnes Šypsena )konstrukcijos shakes atlieka savo darba geriau. BMW taip pat kitokio tipo sakiu juk yra prigamine, tipo krutai ir naujoviskai atrodo. Bet tai kodel BMW mocai dakare nevaziuoja su tom naglom sakem arba niekas nenaudoja tokiu vienpusiu sakiu kaip GTS ???zodziu, “dviracio isradinejimas” Mirkt

pasisukimo budu Šypsena shiaip google ir ieskai kazkur buvo schema pakabos

aha nu, tos skersines bangeles ir man niekaip ramybes neduoda Piktas ble zmogus varai ant posukio, o ten pist skersine bangele is niekur! o as toks jautrus… Šypsena Girtas

veikia. uztat labai patogus moto. norec toki. tik kapeika ner Šypsenadel savo ypatingos priekines vazhiuokle nenardo priekis stbdant ir dar ten kazhkas labai gerai del nu ir kaip visur savi minusiukai. lygtai jautrus skersinem bangelem posukiuose.

Gal yra foto kaip jis atrodo su pasuktu ratu i desine?nes neisivaizduoju kaip veike sitokios sakes

turbut ir kelnes galima per galva nusimaut bet ar tai pasiteisina? motocikla per nauja isradineja Šypsenakazkodel gale ne kardano neidejo haha

bet man asmeniškai išvaizda jo klaiki, nors…

idomi pakaba tai idomu bet man atrodo su valdymu yra problemu

Jo, tikrai priekine pakaba idomi…

jooo geras daikciuks

Tachka mechanikos freakams