patarkyt ! kaip geriau bajgti 10klasiu ir ejti i profke ar toliau mokytis ir baikti visas 12 klasiu!

Žvaigždė kas be ko baigti 12 klasiu, daugiau shansu patekti y universiteta (aisku jei tau ateitis rupi), profke tik tiem, kurie nesimoka arba tingi mokytis Žvaigždė~

manau geriau baikt dvylika Taip

nu cia tai tik tu pati gali nuspresti… Drovuskai kurie zmones nori ir gali mokytis,taigi baigia 12 klasiu ir pan. bet jei baigsi 12-ka klasiu soodinais pazymiais,neislaikysi egzu,niekur neistosi…tai geriau tada profken eit,nors siut ismoksi ar dar ka Nekaltasmano draugas labai blogai baige 10-ta klase,ir ji ismest is gimnazijos norejo,tipo per daug neigiamu ir dar lietuviu neislaike…bet jis pasiliko kartoti 10-ta klase antra karta,nes mano,jog pabaigti gimnazija jam bus geriau negu eit i profke… manau nuspresi pati,o dabar dziaukis atostogom Labas

as patariu baigt 12 klasiu Taip

asq 12!! Gerai Taip na nebent nori po profkes eit ir konveerio kanors deliot visa diena 20metu…

Aisku 12ka bajgt…profke Ne Gerai Veee

12 ir .

jeigu sheimoje labai sunti padetis ir truksta pinigu, tai eik i profteka, bet jei prieshingai- butinai baik 12! Gėlė

AISQ KAD 12!!!

Teisingai Gerai

nesek savo drauges,sek savo norais…pabaik 12 klasiu,juolabiau jei sakai kad mokaisi normaliai… Laimingaspas mus dvejetukininkams net minties nera eit i profke… visi sedi gimnazijoj…bet aishku turi stengtis,nes juos gali ishmest…pasistenk ir tu,shiais metais pasimokyk daugiau ir nebeliks abejoniu ka pasirinkt…

Aisq bajk 12kl… Taip

siaip baigti tik 12 klasiu… Nekaltas paskui gailesiesi jei iseisi i profke… Nekaltas

Geriausia patarima galiu duot as tik priestai turesi man paciulpot Cha cha

Jei mokslai sekasi normaliai tai net neabejok, ir uzbaik 12 klase.

neikit vaikai į mokyklą vaikai neikit ne manau kad 12… nors ką aš žinau Nekaltas

ŠikšnosparnisBaigti 12kl GeraiDrovus

baik 12…nes po to gyvenime gailesies kad nebaigei… nes siandien gyvenimas ziaurus… norint islikti turi deti daug pastangu… jei tave tenkintu gyvenimas vos suduriant galus ar amzinam skurde tai eik i profke… niu aisku negali zinot kaip viskas pasibaigtu… bet geriau jau siekti aukstumu…

neik ney i desimta

Manau 12… Kad netektu gailetis…