Patarkite, kaip deti parketa ant betono, ar ant plokstes?

Apskritai ar kas nors girdejote atveju, kad parketas, kaip jis bebutu sudetas visiskai nevaiksciotu?

Pusiau rimtaiMirkt yra nuomone:
mita kad parketas neturi vaikscioti sugalvojo nauji rusai, kai tuo tarpu vakarieciai seniai zino jog medis pleciasi, traukiasi girgzda ir skilineja… bei del to nekelia jokiu problemu - tai naturalu

…gerai laiko klijuotas ant betono ir nieko nereikia klot, tik betonas turi but daugmaz lygus arba ji reikiia islygint- aisku jei po perdengimu sildomos patalpos
lakuot 2-ju komponentu rugstiniu laku- jis labai dvopkia
vien azuolas labai tamsus, nuobodus, reikia komponuot su sviesesniu uosiu, neverta deliot sudetingu rastu jei patalpa nedidele ir stoves baldai
seip naturalus parketas idealus ir ilgaamzis nereikalaujantis kokios tai prieziuros

tas tiesa. senelis kaip sudejo parketa tiesiai ant betono, tai niekas niekur labai nevaiksto, nera jokio pakloto ir viskas, kad buvo priklijuota laiko jau daugiau kaip 25 metus. svarbu, kad meistras geras klotu ir darytu kaip sau.

Kai klojamas parketas, paliekami tarpai palei sienas ir bent vienoje vietoje paliekamas didesnis tarpas(neprikalta lentutė galimam ardymui).Tai sakyti,kad jis visai nevaikšto, negalima.Tačiau,kad būtų taip jog parketas brinkdamas iškiltų,tai dar nepastebėjau pas save namie, nors plauname jį ,nekartą yra buvęs minipatopas,kai gyvūnai išversdavo gėles su vandeniu ir t.t.
Tuo tarpu ne kartą esu matęs kaip atrodo klijuotas arba 'plaukiojantis" parketas po kiek didesnio kiekio vandens patekimo - buvo net tokių atvejų,kad neįmanoma atidaryti durų.

Atvažiuok pas mane namo ir jei rasi kur įkišti britvutės peiliuką tarp lentučių aš Tau pastatysiu bonką už kiekvieną tokią skylutę.O parketas dėtas bene prieš 7 metus.

O kaip pas tave detas parketas? Is as noriu, kad britvutes nebutu galiam ikisti. Jei pasakysi, kaip tai padaryti, pas tatysiu tau 2 bonkas.Taip

ant stambiu drozliu ploksciu sias prigreziant ne maziau kaip 5 varztais prie betono, rekomenduociau ne plonesniu kaip 10 milimetru storio

kokybiskas parketas, klojimo ismanymas, ir glaistas tarpeliams… uzvezk butelius i justiniskes, vaziuok taksi, ba kartu ir islenksim, o dar ir apie klojima pakalbesim…Laimingas

Sorry ZhulikasCha cha

Galima ir ant pigesnės,tik tada reikia impregnuoti.Pas mane ant impregnuotos drožlių plokštės suklijuotos ir plytelės virtuvėje,nes tingėjau maišyt betoną išlygint aukščio skirtumą su parketu .Plokštes kaliau su "diubeliais",prieš tai pyliau lipalo ant betono,kad tvirčiau laikytų.Plokštes dėjau tik dėl šiltumo ,nes 1 aukštas.Reikalingos ar ne plokštės-sunku spręst,tiesą sužinosi tik pagyvenęs pora metų.Aš dėčiau.
P.S.negailėk klijų parketui,nes damoms labai patinka šokt ant slidžių grindų Mirkt

Koks sarysis tarp kliju ir grindu slidumoApakęs

Galiu pasakyti,kad buvo tik l.kokybiškas rinktinis A klasės parketas + geras meistras ir nereikėjo jokio glaisto + 5 sluoksniai lako.

P.S.Čia kažkas būrė,kad ąžuolinis parketas yra labai tamsus.Į tai galiu pasakyti,kad ir ąžuolinis būna ne vieno atspalvio ir jeigu jis yra atrinktas (atatinkamai ir kaina kita),tai ir atspalvį gali pasirinkti - buvo vos ne baltas,tradicinis ir tamsus.Aš rinkausi vidurinį variantą.

Negi nedašunta?Kad parketas šokant neatšoktų Kietas

tas jusu minimas "paralonas" dedamas tam,kad issilygintu grindys,jis naudojamas kaip islyginamassis sluoksnis. yra keliu storiu 3mm ir berods 5mm ,kaina nuo 1,30lt. uz kvm negirdejau.kad ji kas klotu po parketu???
lad jis neatsoktu ir dar visokios negandos neatsitiktu,tereikia susirasti gerra meistra ir pasitiketi juo,tai butu visas receptas/ nes kiek meistru ,tiek ir technologijuLabas
sekmes

Gal kas gali parekomenduoti meistra gera.

yra meistras,bet dabar turi dideli uzsakyma,tai tik po poros menesiu,bus laisvesnis.

Ar kas nors mate ant plokstes sudeta parketa, kuris atlaike nelaimingus vandeninius atsitikimus ir nieko neatsitiko?

jei atsparumas nelaimingiems atsitikimams prioritetas Nr 1 tai gal geriau linoleumas?Mirkt