Patarkite ka daryti su bendradarbiu, kuris neisiplauna puodeliu..?

Jusu zinuteje pastebejau kazkoki emocini nestabiluma…NekaltasKietasNekaltasCha cha
man atrodo galite is kart pereiti prie 4 punkto… ty gerai priKiaulė jam i Kava, Veee.
va teip va…
TaipLabasTaip

TVH ir Tienti …jus gal kartu dirbat ??? Cha cha

Savo puodeli darbe reikia turėti. Issiplauk ir pasidek pas save i stalciu, ar kurTaip

Aha? o jis tuos puodelius iš po koldros nutrenks,o dar reikės ir koldrą skalbti.Šriūbas irgi niekada nieko neišsiplaunaNeSako, ai, trys bobos namie-dar aš indus plausiu?Blogai

ou jee, 14 puodeliu Cha cha
padaryk taip, kad is ju liktu kokie 3 Cha cha negi ir dabar nesusipras?
ir isvis, kodel neishdristi pasakyti: "ar kada nors išsiplausi puodelius iš karto, ar ne, bo man jau nusibodo!!!"

o tau patiktu plauti svetimus puodelius kiekviena karta? Pavargęs

Pakviesti isgerti kavos ir paprasyti,kadparuostu puodukus

Tai gal sakau vieną kartą duok jam atsigerti iš kavos aparato indo,tai manau po to išplaus ne tik savo ,bet ir tavo puodelį…

Na ir problema…Nagi negerkit kavos darbe…juk darbo vieta - tai ne kavine.Matyt prastus sefus turit, reikia juos keist- va problemos sprendimas.Gerai

Duok i snuki.Apakęs

pritariu, tokiam ciukciui tik i galvaBaisu

p.s. atspausdink situs puslapius is bangos ir padek jam ant staloKietas

vo mesos kombinatas…snukius dalina

Tautieciu kulturos tipazas Blogai arba kaip mikutis pasake Kietas

O policija ?
iskviesk policija!!!
kur ziuri musu policija?!?!

"primusk" ji kaip museCha chaCha chaCha cha

uzuojauta Gėlė kuo didziausia, pas mane labai panasi situacija.
tiesiog nekreipiu demesio ir turiu savo asmenini (su avytem
ir ozkytem Nekaltas) puodeli Laimingas.
Patarimas: turek savo ir neduok juo naudotis. manau jis tikrai nedris jo liesti (+pasakyk kad tai nuo Myliu moters dovana).

O va pas mane seifas paferintas,su užraktuJuokiasi Jame ir laikau savo puodelius ir t.t.O savo vieną kolegę atpratinau nuo nešvarių puodelių palikinėjimo-vieną vakarą jos paliktus puodelius jai į stalčių sudėjau.Ryte vargšelė net išbalo,bet nuo tos dienos pradėjo išsiplauti savo indus.Pabandyk,gal ir tavo kolega "pasveiks" po tios šokoterapijos.Mirkt

Siūlau taip:
Paimti išplauti puodelį ir jį šveičiant šveisti ne su kokiu fairy ar pan. o su druska. Žinau, sakysit nesamonė tačiau gali padėti. Jei druskos į kavą idedi jis pasiims kitą puodelį. Tačiau kava su labai mažu druskos prieskoniu Baisu.

ka daryt ka daryt vot problem.nupirk krūva vinkartinių ir bus tvarka

KandaBaisu

Puodelius pakeisk vienkartiniais ir nereikės plauti, juos papraščiausiai išmesi ŠypsenaLabas