Patarkite del kompiuterio konfiguracijos (4000lt.)

Pasikartoju IMK 9800PRO arba jei finansai leidzia GF6800

sakai domejais? tai papasakok ir mums kas do plokshtes 6800Pro Cha cha

Šypsena sorry, 9800Pro

pH uz GeXCUBE R9800PRO, ka kiti apie tai mano? MSI NVIDIA GeForce FX5900XT 128MB 256-BIT DVI VIVO arba GeXCUBE R9800PRO 128MB, 256bit, Memory Clock 674MHz, Core Feq. 378MHz, TV-OUT, DVI, retail

MSI yra gerai, cia ir ph sutiks manau… dar vienas pliusas VIVO

Bet vat kai keturiem konvejeriam tenka astuoni texturiniai blokai yra blogai palyginus su R9800PRO kai astuoniem tenka astuoni. Plius dar FXu ch.ujovas darbas su PS2.0. Imk R9800PRO P.S. MSI buvo tol gerai kol dejo hynix’o permarkiruota rama. Paskui pradejo samsung 2.86ns det ir gavos Ignoruoju

klausimas kiek jam VIVO reikes? Renkantis Socket’a tai biski dilema: A - atgyvena savo po biski 754 - irgi nuo scenos nueina, kaip savo laiku Slot A; 939 - brangus turetu but; Mano kuklia nuomone stavke turetu but darom ant AMD64 platformos vis tik su 1MB cache turinciu CPU + GF6800 serijos VGA. RAM’a - gera, pradziai uztex 512. Korpusas - pagal poreiki (tylus/triuksmingas; grazus ar nesvarbu); maita - kad veztu sistema stabiliai; kam CD-RW ir DVD-RW? pastarasis viska daro ka ir pirmasis; dasimesk paprasta CD jei 2 reikia.

Girdejau, kad ATI su draiveriais problemu turi, O FX su Dx9 nelabai draugauja?

ATI tai ziurint kox gamintojas ir su kuo jis ten turi problemu?visi ju turi LiežuvisFX serija yra daug silpnesne ant to kanto, kai zaidziama isijungus AA,AF. DX 9 geimuose FX stipriai gauna nuo Radeonu (aisq atitinkamos klases kortos), ba pixel shaderiai leviau realizuoti. Bet GF 6800 (cia jau ne FX!!!) - naujas lyderis rinkoje.

Kuri pasirinkti? MAG 796PF2 17"/96KHz/0.25/TCO99 LG 17" FLATRON F700P 17"/0.24/96KHZ/TCO-99 SM 797DF 17" FLAT CRT 96KHZ TCO’03

Uzh LG bet PH Taip labai geri CRT ir nedaug truksta jiem iki SM NF serijos Šypsena

SM mano nuomone geriausias: 1.SM 797DF 17" FLAT CRT 96KHZ TCO’03 kiek prastesnis,bet ne prastas: 2.MAG 796PF2 17"/96KHz/0.25/TCO99 LG nusileidžia abiem ir kiek teko girdėt,gan dažnai pasitaiko broko…Todėl jis iš šių tryjų paskutinėj vietoj 3.LG 17" FLATRON F700P 17"/0.24/98KHZ/TCO-99 Aš nesenai pirkau SM ir neturiu priekaištų. Kaina kaip ir LG. MAG verta imti,jei nori sutaupyti 100 litų. Atsakymas: Samsung. Mirkt

PH parametrai neypatingi.Nors parametrai tik viena medalio pusė. Nekaltas LG brokuojasi gana neblogai…

na nzn nzn, priesh keleta dienu draugas toki nusipirko tai pats nustebau kai pamachiau kad jo kokybe gana artima manajam iiyama VMPRO 410 Šypsena

cia apie mane? Cha cha

Negaliu ginčytis,nes PH nesu mates.Gal ir taip. O darbe LG’iuką teko į garantinį vežti.Tačiau ten kitas modelis.Bet teko girdėt,kad tarp LG taip pasitaiko. Na,bet kuriuo atveju,gero naudojimo tavo draugui,o temos autoriui : svarbu,kad tau pačiam patiktu į saviškį žiūrėt. MirktJei turi galimybe,tai palygink ‘gyvai’ ir nuspresk.

Del case apsisprendziau: AOPEN Cases for Computer H600B/ST 350W 4x5.25" 5x3.5" Black Super Tower [for small server] [USB front panel - optional] matrix.lt/models/case-aopen-h600b.jpg Del monitoriaus dar ne Ne, gaila, bet galimybes paziureti i juos gyvai neturiu. Dizainu tai LG daugiau prie akies limpa Šypsenaiki rytojaus dar turiu laiko Mirkt

Samsungas baltas,dizainas neypatingas…Daugumai labiau patinka LG dizainas…bet juk įvaizdis dar ne viskas MirktAš SM pasirinkau todėl,kad teko paskaitinėt daug šiltų atsiliepimų apie samsungus aplamai.Nors jo buvau nemates.Ir nesigailiu.