Patarkite dėl atsispaudimų...

na tai daryk atsipaudimus su palaikymais (nusileisk ne visai iki zemes ir pora sekundziu palaikyk)

gali daryt taip
padaryk kiek pajegi o po to po 2-3 atsipaudimus mazink

na arba daryk bent kokius keturis kartus vienoda skaiciu

bet esme ir yra kad taj nebuvo mano galimybiu riba…raumenis sportuojant visada skauda…tad apjutau kad staiga dingo jega ir nustojau daryt…sekanti ryta visa ranka buvo juodaŠypsena

LaKukaracia Labas Tai kad technikas jau moku Nekaltas Tik atsispaudimai problema… Bet džiaugiuosi, kad dar ne tokia didelė kaip kitoms. Viena Moteris tik porą padaro Pavargęs Dar sakė, kad būna taip, jog liepia du kartus po 25 padaryt Apakęs Blogai

klimazz, dėkui už patarimus.

Zimex, o prie ko tas smailas, jei visa ranka juoda buvo? Cha cha Anyway, man dažnai būna, kad darau iki tol, kol nebegaliu pasikelti ir visai jėgos dingsta, tik gerai, kad raumenys neplyšta… Bet dabar pasisaugosiu labiau.

man atrodo cia tik sirdies gadinimas, nei apsilimo nei ka vis stresai sirdziai bilekokiu momentu

dabar jau smailas…tada smailo nebuvo…bet normaliai jegos dingsta palaipsniuj o ne is karto…

aha, cia gera informacija ir man…

as tai anksciau darydavau atsispaudimus ant delnu po 25 kartus vasara, ir rezultatu beveik nebuvo. bet vienoj stovykloj teko daryt ant tokiu dvieju horizontaliu strypu, uzkelus kojas ir rankas (ant vieno strypo ranka ir koja, ir ant kito tas pats), tai darydavau po 10, max. 15, bet krutines raumenys po kiek laiko labai isryskejo. Gal galit pasakyt, kodel toks skirtumas tarp atsispaudimu ant delno ir ant strypu?

Lekas88,skirtumas tas,kad tu darydamas ant zemes nusileidi max iki zemes ir taip nelabai istempi krutines raumenis!Darydamas ant lygegriacio tu pasileidi zemiau delnu lygio tada labiau tempemi krutines raumenys.

Esi bičas ir nemoki laikyti kumščio smūgiuojant. ir dar kitus klaidini. xi…xi…xi…

Na va, jau padarau ~20 atsispaudimų Laimingas Dėkui visiems už pasisakymus. Tikrai pravertė patarimai. Dabar, aišku, ir toliau treniruosiuosi, tai netrukus turėtų gautis ir visi 25 ar daugiau Šypsena

Kam tau tie patarimai??? negi trefkiu neuztenka???Apakęs

gerai jis laiko ta kumshti Taiptik va kaip jis laiko ta kumsti atsispaudinejant kad didziausias kruvis eina ant jo tai nesuprantu Apakęs

po kiek laiko praktikos padarysi daugiau, tik nereikia uzleisti sito reikalo