PATARKIT!!! Sanatorija Druskininkuose

Labai aktuali tema man siuo metu, planuoju savo mamyte Apkabinimas i Egle issiusti pailseti savaitgali Laimingaspagal jusu patarimus rinksiuosi tik naujus kambarius, o kaip ten su aptarnavimo lygiu, kaip personalas?Apie kazkuria Druskininku sanatorija girdejau ne pacius geriausius atsiliepimus siuo klausimu, bet dabar nebeatsimenu apie kokia Nekaltas

Atina, as dar vasara sia temele uzvedziau, nes pati planavau nuvykti i sanatorija Druskininkuose, ir - nuvykau Laimingas Apsistojom “Egles” sanatorijoje, naujuose kambariuose. Isties, nustebino kambariu kokybe: nauji baldai, TV, el.virdulys, svytintis tualetas bei dusas. Tikrai tie naujieji kambariai saunus Gerai Maistas man patiko, nors kiek kalbejau su zmonemis is Izraelio, Vokietijos, tai sake, kad jiems truksta daugiau vaisiu. Na, aisku, valgymo kultura musu skirtinga. As kadangi valgau viska be mesos, tai valgyklos vedeja uzsirase ir as gaudavau ivairiu puikiu vegetarisku patiekalu. Buvo zmoniu, kurie irgi nevalgo kazkokio maisto, tarkim pieno produktu, tai jiems buvo sudarytas kitoks valgiarastis. Yra keletas kaviniu, kur tikrai juokingai mazos kainos. Del proceduru, tai irgi viskas liuks. Ivairios vonios, baseinai, inhaliacijos, masazai Girtas Aptarnavimas puikus, labai malonus ir paprasti visi ten dirbantys zmones. Savaitgaliais uz 20 litu mokesti visa vakara galima buvo naudotis 2 baseinais ir 4 pirciu kompleksu: sauna, garine, suomiska ir rusiska ŠypsenaZinok galeciau pasakot ir pasakot. Be to, salia yra puikus pusynas, ezeras, dviraciu bei motoroleriu nuoma, biliardo stalai. Kas svarbiausia - vakarais vyksta senjoru diskotekos Juokiasi Smagus vaizdelis Cha chaNa tikiuosi sudariau tau bendra ispudi Mirkt Egles sanatorija man turetu duot premija uz toki issamu jos aprasyma Nekaltas Juokiasi

Alegorija, aciu labai tau uz pasakojima Gėlė, labai malonu isgirsti geru atsiliepimu, nes pasiskaicius kituose forumuose apie Egle, tai galima tikrai nekoki ispudi susidaryti, pvz. kad maistas baisiau uz kiauliu jovala, proceduros skiriamos pacios pigiausios ir praktiskai visiems tokios pacios, kad ten viskas vyksta kaip konvejeriu, ir kad kai kuriem zmonem po neteisingai parinktu proceduru prasideda visokiausi negalavimai Baisu Na be turbut kiek zmoniu, tiek nuomoniu, kol pats nepabandysi, tol nesuzinosi Nekaltas

Na konvejeris sioks toks gal tik vasara yra, nes begales zmoniu nori ten patekti, ziema situacija visai kitokia. Dabar del tu proceduru. Taip, as is dalies sutinku, kad gydytojas skiria pacias pigiausias, BET tu pati gydytojui gali pasakyti, kokiu proceduru tu nori. Tarkim ivairios vonios, masazai, purvo aplikacijos. Jos yra vienos is brangesniu ir tikrai nepakenks sveikatai. O kai priraso pvz 3 kokias inhaliacijas, kurios yra po 3 lt, tai atsiprasau… Paciam zmogui nereikia but kvailam. Is daugelio ten buvusiu zmoniu zinau, kad jie patys pasake gydytojui, kad jie moka pinigus ir nenori situ pigiu proceduru, nes jei jausi poreiki, tai visokias inhaliacijas po 3 lt ir pats papildomai galesi issipirkti.

As tai Sauluteje buvau, ten gerai maitino

Sudominot. Man nuo darbo reiktų pailsėt.

Mano drauge buvo egles sanatorijoje, sake labai patiko , tik maistas nekoks, geriau jau patiems pirktis Šypsena

Mano drauge buvo egles sanatorijoje, sake labai patiko , tik maistas nekoks, geriau jau patiems pirktis Šypsena

O man patiko Spa-Vilnius. Viskas suremontuota, sutvarkyta graziai. Galima uzsisakyti savaitgalio kompleksa su dviem nakvynem, penkiom procedurom (masazas, drusku kambarys, mineralines vonios, aerofito terapija), ir maitinimu tris kartus per diena. Maistas Gerai Gerai Gerai Svediskas stalas, tai valgai tiek, kiek nori. I kaina ieina ir sporto sale, baiseinai, pirtys, jacuzzi, vandens kaskados. Yra baras. Vaiksto sau visi su chalatukais i proceduras. Labai jauki aplinka. Daugiau spa-vilnius.lt

Sausio men buvau Egles sanatorijoje, zinoma naujame korpuse, kambariai nauji, televizorius, telefonas, dusas, Liux ŠypsenaZinoma eidavau i proceduras, bet jai tu nenori, gali ju atsisakyti. O tu pati nuejusi i gydyklas, nusipirksi kokia tik nori procedura. Tai va, niekas nevercia, anksti keltis, ir lakstyt po korpusus( bet tai butu jai neimtum 5 proceduru). Yra basenas, saunu kompleksas ir t.t… Kovo men vel leksiu su drauge i Egle, nes labai patiko. Gryzau pilna jegu, nuotaikos ir dziaugsmo Laimingas

“Dainava”… Taip