Patarkit renkantis antivirusine programa

As pilnai patenkintas Norton Antivirusu. Mano kompas tik 240 MHz, 64 RAM, ir nemanau, kad stabdo darba. O kad nuo virusu gerai saugo, tai tikrai. Nebijau jokiu *.exe e-mailu atejusiu ir sheip nieko nebijau. Visada sustabdo kompa ir ishtaiso, jei kas negerai.

Istojau i Vilniu, isigijau sena PC darbui (Pentium 166mHZ, 32 ram, OS - Windows 98se) tai pamaniau, reiketu irgi kokia antivirusinke i PC idiegti. Na ten ineto neturiu, taciau apsauga nuo ivairiausiu diskeliu niekada nepamaisys. Kiek cia paskaiciau, geriausiai DRWEB isiinstaliuoti. Tik va kokia versija, ar pacia naujausia, ar senesne, kad PC labai neapkrautu? Beje, ar galima i DRWEB’a parsiusti su kitu kompu update (su kuriuo net nenaudoju DRWEB) ir paskui perkelti i mano PC? Jei ne, tai gal kokia kita antivirusinke pasiulytumet, kur galima parsiusti update is puslapio nenaudojant tos programos?

Neturi ineto ir nepergyvenk. Dabartiniai virusai tokius kompus apeina shonu, nes nera tiek laiko skverbtis i sistema. Cha chaDel updatu - labai jau dideli tie updatai buna dabar ir i diskelius gali netilpti. Manau sedek be antivirusines, tu su savo kompu dabar kaip Landzbergis nieko nedomini …

O man visai patiko nod32.com Gerai Taip

Pats geriausias antivirusas Gerai

Pas manes metus stovi nod32.com as nesiskundziu,patenkintas Gerai Taip

vaiko akys buvo melynos…

toookia meniska fotografija, tyras kudikio zvilgsnis, nuostabu…

pasaka!..

gelbek mane, Viespatie… nuo amzinosios mirties… ta siaubingaja diena… kada ims drebeti… dangus ir zeme… tinkamai pasiruoskime velinems… Angelas

labai gražu

brangiausi…artimiausi.Tai nedziaugsmo akimirka,tai kazkas,kam zodziu nera…

kox grozis!.. nerandu zodziu daugiau…