patarkit kuris geriau ?

Gerai, o dabar atsakyk i mano klausima, tau pasiuklytu padavanoti W800 ar N90, ka pasirinktum?

Beje as ne nokia fanas, nes pas mane pati ne nokia. Tiesiog siuo atveju siu 2 telefonu net neimanoma lyginti, o kas perka N90, patikek tures pinigu ir 3g rysiui ir viskam, jei tu neturi neturi pinigu, tai nereiskia, kad visi tokie ubagai. Sakai EDGE nuo gprs nesiskiria? Ziuzia tu ar bent naudojai EDGe? Be edge ~4 KB/s labas tinkle, su EDGE ~10 KB/s, tai cia jokio skirtumo? Ekrano dydys nerodiklis? Tada leisk paklausti kas tau rodiklis? Gal zenkliukas “SE”? Beje, jei tu toks durnas ir eini brangiausius tinklus pvz.: ezys, extra, tada sori, pats esi kaltas. Pvz.: abonentam 9 lt/men ir jokiu limitu.

pats durnas kazkoks! Pavargęs nac.hui man tas abonentas? gal tada paimk man abonenta kad wap per gprs uz 9lt/men. galeciau naudotis? tuos 9lt as tau sumokesiu, bet tik tu paimk man abonenta ant savo vardo. tau gal 12m. kad cia nusipezi pastoviai? jei dovanotu pasiimciau w800, nes nezadu “Digos” kiseneje nesiotis. Kietas siaip nzn kur gyveni bet pasiulyciau i optika nukeliaut. as nerasiau kas greiciau veikia gprs ar edge, bet kad ar leciau ar greiciau veiks vietiek mokesi uz mb. Nekaltas tau akivaizdus DAUNO SINDROMAS!

Sori, bet jei is situ dvieju telefonu paimyum W800 esi arba aklas Se fanas arba visiskas ■■■■■■■, nes ta pacia N90 galetum iskeisti i w800 su ~700 lt priemoka Cha cha Nu tu tikras LOL ir beje matau, kad kai argumentu pritruksta, tada jau visokie daunu sindromai vaidenas? Nebuk toks lietuvis Cha cha.

retesai, kur tu jį iškeistum ? butelių supirktuvėj ? o dėl ekrano dydžio tai televizorių puikiausiai galima nešiotis ir bus tau ekrano dydis :] beje nokios ekranas ne didesnis kaip matau, jo rezoliucija tiesiog didesnė.

Tu genijus. Dar pasakyk, kad gali nesiotis skaitmenine kamera ir mp3 grotuva. O patikek tikrai iskeistum uz min 700 Lt, nes K750 - 1100, o N90 - 2200LT Cha cha. Beto N90 uz k750 visais atzvilgiais geresne, tik nusileidzia foto kokybe, o pries visa kita SE gauna.

o kam jas nešiotis ? ironijos ponuli nesuprantat ? na tai nenuostabu kad dvigubai daugiau kainuojantis cilifonas yra kai kuriais atžvilgiais geresnis :] nemanau kad se kūrė telefoną specialiai kad lygiuotųsi su n90, kuriame pribumbasų prikišta kad net virpa :]

O jus ponuli pasakykit ar sveikas zmogus imtu W800, kai yra galimybe paimt N90?

jeigu žmogui kaip telefonas w800 labiau prie širdies, kodėl gi ne :]

bet uztat ta n90 uzdarytai kaip k750i, ir sveria ji 173g!