Patarimai perkant senos statybos butuka

kuriam aukšte gyveni? Nekaltasaš gyvenu 5/5 ir jokio karščio vasarą nėra. stogas šlaitinis jei ką Liežuvis

smagu,kad prajuokinau Šypsenaale matai,kai gyvenu dabar 40 metu senumo name,tai pas dziedukus kitokia mastysena Šypsenavat nutarta buvo dazyti laiptine Šypsenanu ir nudaze…grazia kaku spalva Šypsenavat jiems grazu… Šypsena tiesiog…senesni zmones,senesnis mastymas…dar megsta kas sysiu padaryti Šypsena arba seniau vat prisigerdavo ir uzmigdavo prie mano duru (pirmas aukstas) Šypsena gal ne tiek mastysena,kiek siaip poziuris biski sviezesnis nei tu,kurie gyvena senuose namuose Nekaltassiaip ar taip-cia tik mano toks mastymas Liežuvis

Sutinku, buna taip karsta - nors rek, ir negali sau vietos rasti Taip

ot tie lietuviai Laimingasvasara ant stogo galima persikraustyti !!! Girtassoliariumas nemokamai Angelas

prie to pacio noreciau uzklausti apie siules ir skylimus Nekaltassako namas seda - tai jos ir atsiranda Nekaltas bet tam butuke trukis eina skersai sienos Pavargęs is vienu lupu girdejau,kad to skylimo niekad nepavyks uzslepti Nežinau kaip atpazinti,kad vienas siules galima paslepti, o kitu ne? Šypsenanamas blokinis

na na… soliariumas… tada siulau is anksto santariskese pas daktarus uzsirasineti…

As uzaugau 5 is 5 aukste. Nu tarybiniais laikais budavo karsta tiek vasara, tiek ziema, o dar langai buvo i pietus. Paskui persikrausteme i didesni, kur net 2 kambariu sienos buvo siaurines. Zinoma ziema budavo 15-17 laipsniu, nes vienas kambarys yra labai didelis, kituose budavo daug silciau. Neprisimenu, kad vasara butu buve daug karsciau. Ryte budavo silciau rytiniuose kambariuose, o vakare - vakariniuose ( ta prasme, vienu langai i rytus, kitu i vakarus).

Tai sakau, i svecius uzsuk. Paporinsiu, aprodysiu.

jei makaronu bus Niam niam

trukusiais sienos siules galima paslepti po tapetu ir po gipskartonine siena. Jei tapetas senas-ties ta viets kur siule bus taip pat trukes. Taciau tu trukimu neverta labai bijot- buna, kad namas kasmet po 1-2mm seda, po 20 metu sustoja. Pas mane buvo nuo 13 auksto iki 9 trukimas- vienas namo kampas pasmukes, jau 30m greit bus- namas stovi kaip stovejes

tada viskas ok Laimingasaciu Šypsena