Patarimai: Kaip sulysti mokytojoms i sikna BE MUILO!!!!!!!

Juokiasi niu neverta tiek pastangu det… visiskai tada nera laisvo laiko… o juk pertraukos skirtos pailset… be to nemegstu padlaizunu…

xe, nereikejo net rasyt, viskas cia tesinga, esu nekarta isbandzius ir visad padeda Cha cha…jei darysi tai kas mokytojai nepatinka, gali jinai uzsisest ir tada niekas nepades, tai jau geriau i sikna lyst, negu paskui kentet del mazinamu pazimiu. Šypsena

Lyst mokytojams y sikna ??? Niekada !!! !!! !!! jau geriau ejna jie nx… Cha cha

mano klyfa ant manes uzsisedus, todel kad darau tai kas jai nelabai patinka, bet jai i sikna lyst tai tikrai nesiruosiu, px kad daugiau 5 is rasiniu negaunu (kad ir kiek nusirasineciau nuo klasioko, jis gauna 8, o as 5), bet i sikna tai tikrai as jai nelysiu…

Juokiasi Gerai

Juokiasi Juokiasi kartais tenka pavaidint gera ;]] ir tavo parasytais patarimais ir pati naudojuos ;D tixliau taip kartais tenka daryti Cha cha

Neblogaj,reix pabandyt Liežuvis Zinoma,jei dar uztex kantrumo !!! BaisuO seip buti mokytoju numyletine yra sunku,ziaurey… NekaltasAnyway,asioo uz patarimus Drovus Apkabinimas

negaleciau mokytojai i sikna lysti Apakęs Nene tas zmogutis Ne

nelendu mokytojom i shiknas ir negaunu tu 2-tu kazkaip…nzn mokytojos mane isivaiozduoja gerute,bet /me velnias angelo kailyje Labas

haha… man ir lyst nereikia… suda malu, man bloga pazimy paraso, as uzstaugiu ant visos sulios ir pakelia ji… visa istorija Cha cha

pagarba Cha cha Gerai

Gerai

kazkur jau wisa tai girdeta Šypsena))bet tj wiskas tejsingaj parashyta Šypsenair amnaw kad daug kas tjp elgiasi Šypsena nu netgi galbut to patys nesuprasdami Cha cha

tik liurbiai taip daro;P

nemegstu tokiu subinlaiziu Pavargęs dar ne tokiu atveju prisiziurejus ir isvada darom ta pacia: jiems dovanosim muila. [nors ir be jo lenda]

nelendu ir nelysiu i sikna niekad… Nekaltas

Juokiasi whaha geri patarimai Gerai kai kuriais ish ju jau seniai naudojuosi Cha cha

Su klasioke rasteliais susirasinejam Nekaltas