Patapau laisvas kaip vėjas

stai tau ir nekuklus klausimas…:1.kada baigsis paskaitos ? 2.kur eisim alaus ? 3. Uzkurkime pirti…LaimingasLiežuvisNekaltas

itariu pataikiau (tas klausimas).ŽliumbiaCha cha

Ne nepataikei. Paskaitos baigsis, jei bus pilnos 19.30, alaus? Gal geriau arbatos… o tai ir taip salta, o del pirties tai visai butu faina Šypsena
o siaip tai turiu begti, bet kol apsirengsiu dar turi keles minutes Šypsena

na jei jau begi tai sekmes as pabandysiu tau arbatos pasiulyti gal ir man tiks bo dabar daugiau taiAlus norisi, visa kita bus po viso to Cha chaLabastiesa ar tel nr tas?Nekaltas

Taip tas Šypsena Jei zinociau tavo, tai gal jei anksciau atsilaisvinciau, tai pranesciau Šypsena

ok pasiziurekMirkt

Geriau numes majaka man, nes labai neturiu laiko, jau isbeguŠypsena

OK. Turiu ir manes jau neber Šypsena

Tai apsispresk, ko sitame gyvenime nori ar laisves, ar…

apsispresti galima,matyt esu bailys ir bijau pabusti suprates, kad vel kelias kuriu einu yra y niekur…i nebuti…Nors ir puikiai suvokiu, kad viskas ne siaip sau , tai pamoka , ir klysi ,ir suksies tame rate …gal prireiks net keliu gyvenimu,kad surastum ta tikraji kelia,gal but jis net nebus kelias, o tik takelis…bet teisingas ir tavo.
Manau reikia skubeti …bet letai. Ir dar siame gyvenime isklausyti ta paskaita,ismokti ja. tada adgimsiu …su kita man ismokti skirta pamoka.ir kada nors

Angelas

Na, galu gale supratai, kad skubeti reikia letai. o tiek daug zodziu isnaudojai…

reikia laisve moketi pritaikyti prie nelaisvesTaipLabasCha cha

Noriu buti ta…kita… Lūpos

…kartais buvo visai gerai… Lūpos vel arteja salts laikas… vel iskila ta pati problema… tik nuo to momento praejo jau 0.5 metu Šypsena
Pasiilgau…Apkabinimas

O tai kur sedejai kad ne zonoj?