(pataisymas) ne taip isivaizdavau savo 18-lika

Tada reiskia nori pasakyti,kad kai buvai nepilnamete ir ka nors sudauzydavai mama taves "nebausdavo",nes musti vaiku lyg ir negalima.Tapus pilnamete gausi rimbo skanauti uz sudauzyta puodeli.(As ironizuoju)Gresentis smurtas tave neramina.

o ar be situ piktadarybiu, kurios ivukdavo netycia turetum ka prisiminti apie auklejima ? Gal ta minute ir atrode pikta, bet tai dabar tu tai gali ivertinti.
O tu galvoji kad kai sakykim gyvensi atskirai nuo tevu, jie tawim nesirupins, jie vistiek pabars ta ana pasakys. pvz. as dabar matau, kaip viskas pamazu pas mane tiek namie tiek su visais seimos nariais keiciasi. tevai issikrausto sau gyventi ir palieka mudvi.Tik dabar pagalvoju apie tai ko netenku, kad viska reix paciai darytis, viskas bus ant mano peciu ir tai tikraij daug sunkiau nei isklausyti pabarima uz padaryta negera darbely Nekaltas aisq kur iziuri minusus, randi ir pliusus

Nagi pralinksmek,tiesiok iseik su gerais draugais ne i koki bara ar kluba o taip tiesiok pasitrainioti kur nors ir manau laika praleisi sauniai.Na bet cia aisku tik mano nuomone

paskutini karta svenciau 15ta gimtadieni, bet tikrai galingajCha cha o del 18… nors liko siek tiek daugiau nej menuo,bet nzn kaip bus…

aciuŠypsena

As nekalbu smurta
Tiesiog turejau galvoj,kad kai esi vaikas, tau viskas daug lengviau atleidziama, kai esi vaikas tau galima issigasti ir pabegti, galugale savo baimei parodyti liezuvi. Kai uzzaugi, taip elgtis nebegali. Ir net pacius sunkiausius dalykus turi iskesti, nes jau esi suauges zmogus…
Kai esi vaikas, visai nesvarbu,koks yra pasaulis…
As pradedu suvokti,kas tai yra…

reikia džiaugtis sulaukus 18-likos Apakęs

jau kai išraitė Juokiasi

Gal paaiskinsi kodel?

as 17-okos nenorejau svesti… mane priverteŠypsena
nebijok… padarys tau draugai ta gimadieniŠypsena

Jau viskas pasibaige…
Viskas tik baigiasi…

Mano kriksto mama sako: "tu dabar jau didelis zmogus". Ar as per viena nakti paaugau? Ar as per viena nakti subrendau? Ar as tapau didele todel, kad jau susitaikiau? Norisi tiketi,kad viskas dar priesaky, bet priesaky ir pabaiga…


Vo, geras!
Man seniai ne 18-ka, bet tarytum savo mintis perskaičiau!
Tik su viena išimtimi - man savęs gaila niekada nebuvoNe

Na ash jow kokiu 3 metus gimtadeniu neshvenciu, o shiemet tuo labew neshvesiu - per egzus gimtadenis…Šypsena na bet kazkajp neamtow ce jokios problemosKietas

Nu as 18-kos tai nesvenciau, bet ne del to, kad nebuvo pinigo, bet del to, kad pats to nenorejau. Cha cha

manau jog tokia proga butina svesti juk daugiau niekada tos progos nebus! Gėlėgeriau svesk nes paskui gailesies !!!GERO TORTADIENIO !!!ir daug daug Dovana

Žvaigždė jopshikmat, ar tu matei kokio senumo tema istraukei ??? Piktas Žvaigždė~

Nerėk ant ligonių.Jie jautrūs Nežinau Žvaigždė~

aj man iki 18 2 su trupuciu metu Šypsena tai spesiu prisigert Cha cha

Žvaigždė ooojjj Drovus Žvaigždė~

Dabar jau žinosi Cha cha Žvaigždė~