Pasveikinkit - siandien istekejau

uzjauciu… Juokiasi

Sveikinu mieloji Gėlė Dovana Flirtas

ir tave su balandzio 1aja diena

…nu nia, zinai, visko gali but, va kitos dar 18 iolikos nesulaukusios isteka, o dar visokiu rekalu atsiranda, manau, kad pats tas laikas buvo Šypsena

HmmmCha cha na sveikijuŠypsena
as labai smalsi ir paziurejau kad tiu vos keliais menesias vyresne ne per jauna vebydoms…?Nekaltas Cha cha
Na kaip ten bebutu sveikinimai didziausi Gėlė Gėlė
Kad ir butu tai balandzio 1-osios pokshtas Cha cha

Cha chaCha chaDovana

Man labai idomu, ar neparasys siandien vakare ar rytoj autore: "Su balandzio pirmaja visus!"…NekaltasNekaltasNekaltas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi sveikinu

…nu tai tuokiasi, juk visada galima, o siandien dar ir taip netradiciskai Šypsena

tu istekejai o mane nusove… visko pasitaiko Cha cha

Hmmm, iš profail’o pasirodo, kad čia ne mano draugė… Tai vadinasi, kažin ar išekėjai Nekaltas. Tiksliau visai netikiu Cha cha.
O aš šiandien tikrai buvau vestuvėse, grupiokė ištekėjo Apakęs.
O geriausia, kad pusę draugų nepatikėjo ir į vestuves neatėjo Juokiasi.
Vieno bičo reakcija:
Sako: juk čia bajeris?. Mes sakom: NE, čia viskas rimtai. O jis: na tada rimtas bajeris? Nekaltas. O paskui, kai galutinai įtikinom. Tai vargšas sako: oi aš asilas… draugės nesugebėjau pasveikint Nustebęs Juokiasi.
Taigi žmonės ir tokią dieną tuokiasi TaipApakęs, tik vienas žmogutis poroje - užsienietis Šypsena.

…niekad negalvojau, ka tokios nepatogios tos baltos sukneles, pliamba, su raudonu vynu susilaisciau…o va kaip penktadienio laukiu, bus pirtyje vakarelis - cia siandien susirasem, nes paskui civiline metrikacija remontui uzsidaro, o tai butu reikeja vaziuot i kita miesta…

siaip meluojama iki 12val pietu Nekaltas

nenoretum paziureti, kaip taviskis su ragais atrodo?Cha cha

daug tokiu siandien istekejo…Cha cha

…ilgai laukta diena, saunu viskas buvo Nekaltas