pastebejimai is Vilniaus meeto

kaip jus visi taip gerit gryztat?Cha chaApakęs o tau greitai autobusas atvaziavo?

o man is tolo rodesi, kad juodas, dabar zinosiu TaipŠypsena

nu matai visai as nepasikelusCha cha

Niu va… Cha cha

sawnuoliai Gerai pavydziu net…TaipNekaltas LiežuvisCha cha

swallow, tave dar su gimtadieniu nepasveikinau, GėlėGėlė Mirkt

dekui, bet mano dar tik treciadieni, tai bus proga dar karta pasveikintCha cha

taj op ko jus visi tajp anksti issilakstet? Apakęs galejot bent iki 11 pasedet Šypsena

Cha cha nu mes taj grejti, o tu ce norejai jau wiena karaliauti Cha cha

mano autas ishkart praktishkaj po tawo atwaziavo Taip

Krc, glaustai tariant buwo tajp:
lygiai vidurdieni ash, Alkoholis, GinCe’ ir Ramunelis užsiperkam biski alaus AlusAlus ir sio to stipresnio Cha chaTūsas Nuavarom prie Katedros aikstes suolu (netoli Nac. Muziejaus), veliau persikeliam i fontana Cha chaCha cha O ten labai zjbs’ - saule sviecia, silta krc, degtinele… laipsniai Girtas Laiko daxuja iki 17 val. nors jis greitai ir prabego… su Alkoholiu ejom daryti apklausos Cha chaGirtas apie Eurointegracija, Ramunelis kabino pana sedejusia netoliese… o Gince’ blaivesi… Po to veixmas persikelia i Vaiku Pasaulio “Minima”, kur viskas pasisuka taip Cha cha kad turim nemaza maisa vistu Cha cha Krc, traukiam i Rotushele, Gedo prospekte sukonfliktuojam su keliais pridurkais Piktas Viskas baigiasi be maxankiu nors nedaug trooko ir jiem butu buve 3,14zdec … Mes jau Rotushelej, bet is ten isveja. Nesugebejau nei as nei Gince nei Alkoholis zaparit padavalkos… Tipo pamate kad atsinesem savo alaus ir maisto (wistu Cha cha ) Krc, nenori - nereikia. Parekavam bliamba ir nuvarem i “Sava kampa” …pashokom, pasilinxminom i grizom kai kurie.
tiek trumpai tariant.
Goodnight DovanaCha cha

tai, kad ir iki 22.00 buvo per akis ŠypsenaTaip

Cha chaCha cha

mm…o jau galvojau kad veluoju Cha cha

o kokie visi pilni ispudziu Šypsena tik labaj skirtingi zmones renkas,vieni sedejo tylejo,o kiti svajgo ir prisigere. galetume kada nors geriau i koki kluba nuejt meeta padaryt Šypsena

nu man tai paskutinis autobusas, siaip tai gal ir buciau dar pasilikus

nu krc, ajnu asn jau miegot… labanakt zujkiai Apkabinimas

kai busiu studente, tai visada prasom, bet kolkas tai pinigu gailaTaip

labanakt, as tai irgi tuoj lusiu
p.s. noriu vistoCha cha

nu man ir paskutinis pasirodo autas waziawo , aciu Diewuj su manim Cha cha

nu man ir paskutinis pasirodo autas waziawo , aciu Diewuj su manim Cha cha

iki Labas

gerai vajkaj as jumis irgi palieku Šypsena ejnu jau miegot Šypsena labanaktukas Labas